2013-04-15

Torby

Torebka w wielkim mieście

Ile czasu, energii i nerwów zajmuje statystycznie kobiecie aktywnej zawodowo szukanie kluczy w torebce? Z naszych  doświadczeń wynika, że o wiele za dużo.  Mimo rozwoju cywilizacji, udoskonalenia techniki i form komunikacji, nie było mądrego, który zmieściłby w jednym miejscu, to, co zazwyczaj absolutnie niezbędne, a co z syzyfową cierpliwością  kobiety starają  się zmieścić i utrzymać w należytym porządku ( czytaj: na swoim miejscu) w torebce. Jeśli mamy laptopa lub inne podobne narzędzie, zazwyczaj nosimy dwie torebki, z jednakowym skutkiem czyniąc w nich codzienny kipisz, przy okazji obciążając kręgosłup. I nie ma rady!

 

 


Otóż rada jest, a nazywa się dość egzotycznie, bo SUSHI, ale nie w kulinariach ratunek.  Ukojenie w zmaganiu się z bałaganem w torebce (torebkach)przyniosą torby na laptopa, o wdzięcznej nazwie modnego ostatnio jedzenia z Dalekiego Wschodu, co sprawdziliśmy empirycznie.

Wiosenną kolekcję oryginalnych toreb na laptopai notebooki SUSHI można określić: elegancka, ponadczasowa, kobieca!  Pojawiły się w niej aktualne światowe trendy modowe, które z pewnością zachwycą zwolenniczki minimalistycznego stylu. Wysublimowana klasyczna prostota w połączeniu z oryginalnym wzorem i detalem. Dodatkowo Panie, które stale noszą ze sobą notebooki czy laptopy, o czym pisaliśmy powyżej, nie muszą już obciążać się dodatkową torbą, bo torby są dostosowane do dzisiejszego stylu życia i mogą pomieścić nie tylko komputer, ale także wiele niezbędnych mniejszych i większych damskich drobiazgów ( szminka, puder, perfumy, telefon),koniecznych do funkcjonowania. Naszym zdaniem kobiety praktyczne, nowoczesne i fashionistki zarazem muszą być SUSHI tej wiosny!.

Cała kolekcja toreb SUSHI : www.mobilefashion.pl,

Foto.: Ewelina Petryka/ PRomotion Instytut s.j.
 
Komentarze (1)

sylvana (2013-04-15 22:01:12)
Super stylizacje...
jak zawsze u Was najlepsze :))) 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar