2013-04-11

Kolekcje ubrań

Weekend by MaxMara na wiosnę!

W pierwszy dzień wiosny we Wrocławskiej Renomie odbył się kameralny pokaz mody Weekend by MaxMara zorganizowany przez VegaFashionGroup jedynego przedstawiciela marki na Dolnym Śląsku.


Kolekcja Weekend by MaxMara stanowi kompletną i wyrafinowaną propozycję garderoby, począwszy od ciekawych płaszczy, kurtek, nowoczesnych dzianin oraz kobiecych sukienek. Propozycję dopełniają akcesoria, tj. torebki, buty, paski, biżuteria oraz szale. Linia ta stworzona została dla kobiet uwielbiających połączenia luksusu z prostotą i wygodą. Inaczej mówiąc mamy do czynienia z „easy chic” – ciekawymi zestawieniami stylu glamour z casualem.

W kolekcji pojawiają się sorbetowe odcienie koloru malinowego, limonkowego i miętowej zieleni. Te energetyczne barwy wraz z niezwykle modnym w tym sezonie wzorem w kwiaty, przywołują atmosferę kwitnącego ogrodu. Zestawione z kobiecymi modelami w casualowej formie, tworzą nowoczesny , a zarazem nowoczesny design. Na szczególną uwagę zasługują okrycia wierzchnie: dwustronne płaszcze duble oraz kurtki z wełny dziewiczej utrzymane w wiosennych barwach. Ciekawą propozycją są również impregnowane trencze i dwustronne kurtki ze szlachetnej tafty.

Kolekcja Weekend by MaxMara Wiosna/Lato 2013 – zabawna, elegancka, wygodna, stylowa i modna – zyskała uznanie najbardziej wymagających klientek. To ponadczasowa propozycja z nutą glamour. Wieczór w miłej atmosferze poprowadził znany prezenter Daniel Wieleba, a wśród atrakcji nie zabrakło również nagród kosmetycznych ufundowanych przez markę Tołpa Spa Borowinowe oraz studio fryzur Fedoryszyn.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

sylvana (2013-04-12 09:56:33)
Uwielbiam tę markę....
 jakościowo dobre tkaniny i kroje z najwyższej światowej półki.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar