2013-04-09

Twarz

Poczuj wiosnę z kolekcją Zaczarowany Ogród od ARTISTRY

Amway ARTISTRY™ prezentuje luksusową kolekcję Zaczarowany Ogród, inspirowaną kolorystyką obrazów słynnego impresjonisty Claude’a Moneta. Nowa seria kosmetyków składa się z dwóch palet kolorystycznych, dostępnych w limitowanych edycjach Kwitnąca Róża oraz Tajemnicza Lilia.
 

 
 
Z myślą o zbliżającej się wiośnie, marka ARTISTRY™ prezentuje nową paletę kosmetyków  do makijażu, która została zainspirowana soczystymi ogrodami, pełnymi lśniących pasteli, barwnych fantazji i snów. W nadchodzącym sezonie wiosna/lato 2013 dominują zarówno delikatne,  jak również bardziej intensywne barwy. Odpowiednie połączenie przygaszonych, subtelnych odcieni  z wyrazistymi kolorami to klucz do wiosennej palety kolorów.  Charakterystyczne smoky eyes, policzki jak morele, powieki podkreślone delikatną kreską i zmysłowe usta to tylko niektóre z proponowanych możliwości podążania za najnowszymi trendami. Aby osiągnąć modny, nowoczesny wygląd, marka ARTISTRY™ stworzyła zestaw luksusowych kosmetyków, które pozwolą każdemu wyzwolić z siebie ukrytego artystę.

„Kolekcja kolorów Zaczarowany Ogród inspirowana jest półprzezroczystymi, rozświetlonymi barwami cyklu obrazów Moneta „Lilie wodne”. Tworząc kolekcję chciałem wykorzystać zabieg gry światłem. Nowa formuła kosmetyków pozwoliła na osiągniecie żywego, rozświetlonego efektu, przy jednoczesnym nadaniu kolekcji nowoczesnego rysu.” – mówi Rick DiCecca, wizażysta marki ARTISTRY™.

Cień do powiek w płynie
Cień do powiek w płynie ma nową, dwufazową formułę na bazie wody. Należy wstrząsnąć go przed użyciem, aby jego składniki wymieszały się i zamieniły w jedwabisty puder, który doskonale rozprowadza się po powiece. Cień dostępny jest w dwóch paletach, na którą składają się trzy połyskujące barwy. Trio Pearl to trzy delikatne odcienie odbijające kolory porannej rosy. Trio Sparkle przyciąga wzrok subtelnymi odcieniami pełnymi błękitnych i złotych refleksów. Każdemu z kolorów można łatwo nadać dowolny stopień intensywności.

 


Róż do policzków
Tej wiosny ARTISTRY™ umożliwia uzyskanie idealnie podkreślonych policzków dzięki wypalanemu różowi Sheer Cheek Color. Kosmetyk posiada strukturę mikroproszku, która zapewnia łatwą aplikację i pozwala uzyskać jedwabisty, rozświetlający efekt końcowy. Delikatny kolor, któremu można nadawać dowolną intensywność, podkreśla twarz subtelnym blaskiem. Róże z kolekcji Zaczarowany Ogród są dostępne w dwóch odcieniach: Soft Peach i Sequinted Rose.

 

Błyszczyk do ust
Wiosenna propozycja makijażu ust z kolekcji ARTISTRY™ Zaczarowany Ogród to delikatne, lśniące błyszczyki. Dzięki zawartym w nich składnikom usta będą doskonale nawilżone i optycznie pełniejsze. Błyszczyki dostępne są w dwóch odcieniach - Lilac Shammer oraz Fresh Pink wpisują się w trendy nadchodzącego sezonu wiosna/lato 2013.

 Kredka do oczu z kolekcji Zaczarowany Ogród

Kredki do oczu z kolekcji ARTISTRY™ Zaczarowany Ogród subtelnie podkreślają makijaż i nadają spojrzeniu głębi. Produkt bardzo łatwo rozprowadza się na powiece i jest doskonałym dopełnieniem codziennego makijażu oczu. Kredki dostępne są w dwóch odcieniach: Bronzed Patina oraz Port Wine. Dodatkowo, w zestawie znajduje się specjalna końcówka do rozprowadzania koloru oraz temperówka marki ARTISTRY™.

 Sugerowane ceny nowej kolekcji ARTISTRY™ Zaczarowany Ogród:

KWITNĄCA RÓŻA

Cienie do powiek w płynie – 203,00 PLN                   
•    Golden Pearl
•    Crushed Rose
•    Bronzed Shell
Róż do policzków – 172,00 PLN
•    Soft Peach
Podwójny błyszczyk do ust – 135,00 PLN
•    Fresh Pink
Kredka do oczu – 104,00 PLN
•    Bronzed Patina

TAJEMNICZA LILIA

Cienie do powiek w płynie – 203,00 PLN                   
•    Golden Sunset
•    Twilight Water
•    Midnight Star
Róż do policzków – 172,00 PLN
•    Sequined Rose
Podwójny błyszczyk do ust – 135,00 PLN
•    Liac Shilmmer
Kredka do oczu – 104,00 PLN
•    Port Wine
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar