2013-04-08

Kolekcje ubrań

Warsaw Fashion Weekend pokaz marki odzieżowej RINA COSSACK - relacja

W dniach 5-7 kwietnia  odbył się Warsaw Fashion Weekend – jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń modowych w Polsce. Muszę się Wam pochwalić, że miałam przyjemność uczestniczyć w niedzielnym pokazie Justyny Żmijewskiej – twórczyni luksusowej marki odzieżowej RINA COSSACK.

Podczas eventu została zaprezentowana kolekcja Get Up  będąca propozycją na sezon wiosenno-letni.
 
 


Zdjęcie jest własnością Rina Cossack

 

Na pokazie dominowały odcienie bieli, błękitu i pomarańczy. Zwiewne, jedwabne kreacje przyozdobione były skórzanymi wstawkami, ćwiekami oraz  nitami. Ciężkie buty w stylu litów Jeffreya Campbella stanowiły intrygujące dopełnienie stylizacji. Krótko mówiąc, Get Up to idealna propozycja dla kobiet, w których drzemie zarówno subtelność jak i rockowa dusza.

Udając się na pokaz miałam nadzieję, że po powrocie uraczę Was mnóstwem zdjęć. Niestety, los bywa bardzo przewrotny i moje plany nie do końca zostały zrealizowane. Gdy dotarłam na pokaz, zorientowałam się, że miejsca skupione wokół wybiegu były zarezerwowane dla gości specjalnych takich jak Ania Bosak i nie pozostało mi nic innego jak zajęcie wraz z innymi blogerami (m.in. My Fashion Place oraz Wildfox7) miejsca dość oddalonego od wybiegu. Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że zaglądanie komuś przez bark w celu zrobieia zdjęć nie skutkowało ich dobrą jakością . Wobec tego, żeby złagodzić poczucie niedosytu, pozwolę sobie zamieścić kilka propozycji z kolekcji Get Up:


Zdjęcie jest własnością Rina Cossack

Zdjęcie jest własnością Rina Cossack
 
Zdjęcie jest własnością Rina Cossack

 

Niezmiernie ucieszył mnie fakt, że udało mi się ,,dopaść’’ po pokazie Justynę Żmijewską i cyknąć jej kilka zdjęć:

  
(Justyna Żmijewska w środku)
Fot. Nikolina Jaworska

Justyna Żmijewska
Fot. Nikolina JaworskaOprócz pokazu czekały mnie również inne atrakcje. Zaraz po nim goście zostali poinformowani o możliwości dokonania zakupu odzieży z linii Get Up. Co więcej, w Soho Factory znajdowało się wiele showroomów, czyli platform skupiającuch niezależne marki oraz projektantów z modowej branży. Na zdjęciach uwieczniłam te elementy garderoby, który najbardziej mnie urzekły : kolorowe collary oraz balerinki z metalicznymi noskami.
 

Fot. Nikolina Jaworska

Fot. Nikolina Jaworska

 

Był to pierwszy pokaz, w którym miałam przyjemność uczestniczyć, dlatego chciałabym bardzo podziękować portalowi udziewczyn.pl za możliwość uczestniczenia w nim! :-)

 

Autor: Nikolina Jaworska


Inne artykuły autorki:

The books I truly recommend (part I)

Modowe inspiracje: Kate Middleton

Lektor vs. napisy 
 

Komentarze (5)

kasiawojtek (2013-04-30 17:41:12)
taki pokaz
to fajna sprawa nawet jak się siedzi z dala od wybiegu to zazdroszczę
Margaux (2013-04-11 12:50:38)
:)
W sumie racja. Zwracam honor :) chodzi o to, że przeglądałam sobie relacje i widziałam kilka wpisów  rozgoryczonych tym faktem osób. A prawda jest taka, że np. Natalia Jaroszewska miała spooro swoich gości i każdy z nich miał miejsce w pierwszym rzędzie, a niestety wybieg długi nie był i dużo tych miejsc w pierwszym rzędzie nie było... pozdrawiam.
Nikolina (2013-04-10 22:45:34)
:-)
Margaux - w tekście nie ma wzmianki na temat moich oczekiwań,więc czemu zakładasz,że myślałam,że ''pozwolą blogerkom usiąść w pierwszym rzędzie'' ?:-)  Pozdrawiam :-).
Margaux (2013-04-10 15:17:37)
;]
hehe, myślałaś, że pozwolą blogerkom usiąść w pierwszym rzędzie?:) pierwszy rząd jest raczej dla redaktorów magazynów, gości projektantów, vip'ów itp.. gdybyś była taką np. Chiarą Ferragni na Fashion Weeku w Mediolanie to pewnie i byś w pierwszym rzędzie usiadła. Ale to jest polska. Tu się liczą koneksje i to co im dasz w zamian, tj. do ilu odbiorców trafi Twoja relacja... Raczej do stosunkowo niewielu w porównaniu z jakimś magazynem modowym :) pozdro from front row :)
NekropolisQueen (2013-04-08 23:00:36)
:)
Dziękuję Ci serdecznie za zamieszczenie relacji z pokazu, lubię markę RINA COSSACK byłam bardzo ciekawa tej kolekcji. Bardzo mi się podoba Jeśli chodzi o te balerinki z metalicznymi noskami, to warto się za takimi rozejrzeć, bo będą bardzo modne w tym sezoniejeśli ktoś szuka "tańszego rozwiązania", to widziałam podobne w sieci sklepów "Mini Maxi"
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar