2013-04-04

Gry

Kwietniowe premiery z serii Dobra Gra

Tagi: gry
Już 18 kwietnia na rynku pojawią się kolejne nowości ze znanej i lubianej przez fanów serii „Dobra Gra”.Gracze będą mogli wcielić się w antyterrorystę w „Global Ops: CommandoLibya”, a także spróbować swoich sił i stawić czoła najeźdźcom z kosmosu w grze „Rochard”. Obie produkcje będą dostępne w cenie 19,90 zł na platformę PC.
 

 

Kolejne nowości z serii„Dobra Gra” pojawią się na sklepowych półkach już 18 kwietnia. Będzie to idealna okazja dla fanów gier akcji, aby powiększyć swoją domową kolekcję.W serii debiutują dwa kolejne tytuły:

•    Rochard z dodatkami w postaci: soundtracku, plakatu oraz artów w formie cyfrowej;
•    Global Ops: CommandoLibya.

Rochard
Platformowa gra zręcznościowa zrealizowana przez studio Recoil Games. Gracz jako górnik John Rochard pracuje wraz ze swoją ekipą w kosmosie. Pewnego dnia, okazuje się, że znalazł się w niewłaściwym miejscu i czasie, gdyż podczas pracy odkrywa pod ziemią strukturę budynków, która należy do obcej cywilizacji. Jakby tego było mało jego znalezisko staje się atrakcyjne dla kosmicznych piratów, którzy chcą je wykorzystać do własnych celów. Główny bohater zostaje rozdzielony ze swoją ekipą i jego zadaniem jest uratować planetę oraz przyjaciół. Gracz w realizacji tego zadania może korzystać z szerokiego arsenału broni m.in.specjalnego pistoletu, który jest sterowany grawitacją, dzięki czemu umożliwia przenoszenie się, obracanie, podrzucanie i budowanie różnych przedmiotów, które pomogą muwyeliminować wroga. Na uwagę zasługuje także specyficzne poczucie humoru głównego bohatera.

Global Ops: CommandoLibya
Gra akcji widziana z trzeciej osoby, za którą odpowiedzialne jest polskie studio Spectral Games. Gracz wciela się w członka oddziału specjalnego, by dopaść niebezpiecznego  terrorystę - handlarza bronią, który wszedł w posiadanie bomby atomowej. Podczas różnorodnych misji, które odbywają się w realistycznie oddanych sceneriach od Grenlandii po Libię, gracz stawia czoła niesamowitym wyzwaniom, walkom i szalonym pościgom samochodowym. W grze nie zabrakło także trzech trybów multiplayer.

„Dobra Gra” to nowa seria wydawnicza Techlandu, która łączy w sobie wyjątkowe i oryginalne nowości rynkowe oraz sprawdzone klasyki gier wraz z interesującymi dodatkami. Wydania będą pojawiać się także jako zestawy kultowych serii.

Funkcjonuje także strona serii - www.dobragra.techland.pl , na której fani znajdą wszelkie informacje dotyczące gier w niej zawartych, a także dodatki do ściągnięcia oraz materiały wideo. Więcej informacji też na fanpage https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

Nowe tytułu z serii „Dobra Gra”będą dostępne już 18kwietnia w cenie 19,90 zł.

 

Komentarze (1)

Marcin (2013-04-08 14:40:26)
dzieki
temu portalowi dowiaduje sie nowosci serii 'dobra gra' :)))
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar