2013-04-02

Nowinki

Jedyna taka impreza vintage dla fanów mody, designu i dobrego stylu

13 kwietnia w Klubie Huśtawka, w pałacu Brzozowskich na Brackiej 20a odbędzie się jedyna w swoim rodzaju impreza VintagePassage. Startujemy o godz. 12.00. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy.
 


 


W jednym miejscu znajdziesz wszystko co potrzeba, aby dobrze się ubrać, posłuchać dobrej muzyki oraz miło spędzić czas.

W programie przewidzianych jest mnóstwo atrakcji dla uczestników:zakupy oryginalnych ciuchów vintage, retro stylizacje i makijaże oraz losowanie voucherów na darmowe zakupy. Imprezę organizują Butik Wzorcownia oraz Gdzie Jest Vintage?

Wielkie wydarzenie modowo - designerskie kończymy imprezą w klimacie retro, która zacznie się o godz. 20.00

Obowiązuje muzyka:  60/70s funk, afro, psycho rock, rhythm'n'blues - 100% winylowe płyty. Imprezę uświetnią: Grajek Krawiec (Afrykasy/Retro Akcja) & Papa Zura (Soul Service). Wejście biletowane w cenie 5 zł.

Atrakcje, które na Ciebie czekają:

MUZYKA z WINYLI
Raj dla miłośników muzyki w dobrym wydaniu. Prawdziwe perełki, wyjątkowe kolekcje, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

MODA VINTAGE
Pokaż swoją indywidualność i odmień szafę na wiosnę, W jednym miejscu najlepsze światowe marki. Ubrania, dodatki, biżuteria. Wszystko czego potrzeba, aby wyrazić swój niepowtarzalny styl.

UBIERZ SIĘ POD OKIEM PROFESJONALISTÓW
Możesz skorzystać z porad wizażystek i stylistek, które wybiorą dla Ciebie najlepsze kreacje i zrobią makijaż w stylu retro. Pomogą Ci odkryć swój indywidualny „faktor V”. Styl rodem z Dynastii albo kusząca Pin upgirl? Ubierz się od stóp do głów i zrób pamiątkowe zdjęcie.

NIESPODZIANKI
Wśród wszystkich przybyłych, który zgłoszą się do loterii zostaną wylosowane vouchery kwotowe na darmowe zakupy. A to znaczy, że to co wybierzesz może trafić do Ciebie zupełnie za darmo!

Adres:  Klub Huśtawka, w pałacu Brzozowskich ul. Bracka 20a
Zaczynamy: 12.00
Zakończenie: 18.00
Wejście: DARMOWE


Impreza retro: godz. 20.00, wstęp: 5 zł, muzyka:  60/70s funk, afro, psycho rock, rhythm'n'blues


Potwierdź swoją obecność https://www.facebook.com/events/404889616274241
www.facebook.com/VintagePassage
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar