2013-04-01

ROZRYWKA

Piąty sezon Plotkary po raz pierwszy w Polsce

Blichtr, intrygi i romanse 11 kwietnia tylko w AXN SPIN. W Nowym Jorku, na Upper East Side trwa ciągła walka o wpływy. Wśród młodej elity plotki, sekrety i skandale to niemal codzienność. Piąty sezon popularnego serialu o życiu uprzywilejowanych nastolatków z Nowego Jorku już w kwietniu po raz pierwszy w polskiej telewizji. Pierwszy odcinek nowego sezonu Plotkary w czwartek 11 kwietnia o godz. 21.00 tylko w AXN Spin.
 


Narratorką serialu jesttajemnicza bloggerka o pseudonimie „Plotkara” (głos Kristen Bell). To dziękiniej poznajemy perypetie nastolatek z najbardziej luksusowej dzielnicy Nowego Jorku.Głównymi bohaterkami snutych przez nią opowieści są dwie przyjaciółki, Blair Waldorf (w tej roli Leighton Meester) i Serena van der Woodsen (w tej roli Blake Lively). Ich relacje nie zawsze można nazwać przyjacielskimi, szczególnie wtedy, gdy rywalizują o tego samego mężczyznę. Jednak zawsze łączy je miłość do najnowszych kreacji z butików przy Madison Avenue.

W piątym sezonie Blair planuje swój ślub z księciem Monaco (w tej roli Hugo Becker), z którym poznała się w Paryżu. Jednak zazdrosny Louis nie potrafi się pogodzić z jej przeszłością i uczuciem, którymdarzyła Chucka (w tej roli Ed Wetswick).Dodatkowo sytuację komplikuje fakt, że rodzina Grimaldich stanowczo sprzeciwia się jego małżeństwu z Blair. Podczas krótkiej wizyty w Los Angeles, gdzie Serena pracuje przy produkcji filmu, Nate (w tej roli Chace Crawford) wdaje się w gorący romans z dużo starszą od siebie kobietą, Dianą Payne (w tej roli Elizabeth Hurley). Niedługo potem otrzymuje od niej propozycję pracy w internetowym portalu plotkarskim New York Spectator,który ma stać się konkurencją dla wpływowego bloga Plotkary.

Za sprawą Erica Damana, który pracował m.in. nad kostiumami na planieSeksu w wielkim mieście, moda stała się pełnoprawną bohaterką każdego odcinka Plotkary. Dzięki dopracowanym stylizacjom, postacie serialu stały się wyznacznikami trendów. Serena reprezentuje niezobowiązujący styl miejski. Mieszając różne trendy, nie potrafi być wierna jednej marce, choć wybiera tylko najlepsze tkaniny. Z kolei ubiory Blair, inspirowane Audrey Hepburn i redaktor naczelną amerykańskiego Vogue’aAnną Wintour, są kwintesencją elegancji. W jej klasycznych zestawach znajdziemy ubrania od takich projektantów jak Valentino, Marc Jacobs, czy Manolo Blahnik.

Premiera piątego sezonu serialu Plotkara w czwartek 11kwietnia o godz. 21.00 tylko
w AXN Spin. Kolejne odcinki serialu w każdy czwartek o godz. 21.00 w AXN Spin.Komentarze (1)

NekropolisQueen (2013-04-02 21:38:15)
:)
Piąty sezon już za mną, miłośnicy serialu będą usatysfakcjonowani
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar