2013-03-30

Nowinki

Gotowi na modną wiosnę z Wola Park

Pokazy najmodniejszych wiosennych stylizacji w niecodziennej ulicznej aranżacji, indywidualne konsultacje stylistki oraz możliwość wzięcia udziału w Szkole Makijażu Hani Knopińskiej to jedne z wielu atrakcji, które towarzyszyły Klientom odwiedzającym CH Wola Park w minioną sobotę.

W pierwszą sobotę kalendarzowej wiosny w CH Wola Park odbyła się wielka modowa inauguracja nowego sezonu. Wybieg, na którym prezentowano najnowsze kolekcje marek dostępnych w centrum, zamienił się w romantyczną uliczkę, wybrukowaną kocimi łbami, oświetloną latarnią uliczną z widocznym frontem kamienicy. W świat modnej ulicy przenieśli widzów także aktorzy teatru pantomimy, odgrywający role przechodniów. Każdą z części pokazu rozpoczynała niezwykła inscenizacja Art Street Performer. Klimat modnej ulicy podkreśliła również nowoczesna oprawa muzyczna, będąca połączeniem mechanicznego brzmienia muzyki fashion z odgrywanymi na żywo dźwiękami saksofonu.

W tej wyjątkowej atmosferze odwiedzający CH Wola Park mieli okazję zainspirować się modnymi stylizacjami dla Pań, Panów oraz najmłodszych, z udziałem takich marek jak Camaieu, KappAhl, Molton, Mothercare, Top Secret&Friends, Pretty Girl, Greenpoint, Tally Weijl, Levi's Lee Wrangler, C&A, Sunset Snsx, Orsay, Bonita, Venezia, Unisono, 5.10.15., Charles Voegele, Atlantic, Vena, Gatta, Syrena, Nine West, Bartek, Deichmann.

Z myślą o przygotowaniach szafy na wiosenny sezon Panie chętnie korzystały z porad profesjonalnej stylistki, aby indywidualnie dopasować najnowsze tendencje do typu urody, figury czy osobistego stylu. Klientki miały również okazję wziąć udział w Szkole Makijażu Hani Knopińskiej. W ramach konsultacji prowadząca zaprezentowała wiosenne trendy w make up’ie. Podczas modowego show odbyły się także pokazy fryzur, które mogą stać się idealnym dopełnieniem metamorfozy na nowy sezon.

W minioną sobotę został również ogłoszony laureat konkursu zorganizowanego przez CH Wola Park na projekt wymarzonych butów. Szczęśliwy zwycięzca otrzymał voucher na realizację pomysłu w pracowni słynnego Jana Kielmana.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar