2013-03-26

Diety

Chrupiący pomidor?

Producent przekąsek z suszonych owoców i warzyw Crispy Natural proponuje pomidory w oryginalnej odsłonie – w postaci chrupiących plasterków z bazylią i oregano. To doskonała przekąska na każdą porę dnia.













Mało kto wie, że ojczyzną pomidorów jest Ameryka Południowa. Na nasze stoły trafiły one stosunkowo niedawno – do polskiego menu pomidory wprowadziła Królowa Bona. Od razu zyskały ogromną popularność, nie tylko dzięki swoim walorom smakowym, ale przede wszystkim dzięki wysokiej zawartości witamin (C i E) oraz minerałów (potas i żelazo).

Chrupiące plasterki pomidora Crispy Natural to produkt o bardzo niskiej zawartości soli, bez sztucznych barwników i konserwantów. Wytwarzany bez użycia wysokich temperatur, smażenia i pieczenia, zachowuje wartości zbliżone do tych, które znaleźć można w świeżych pomidorach. Jest doskonałym źródłem błonnika pokarmowego. Charakteryzuje się lekkim i delikatnym smakiem pomidorów ze szczyptą ziół- bazylii i oregano. Zawartość 20-gramowego opakowania zrobiona jest z trzech świeżych pomidorów o łącznej wadze 450 g. Stanowi 1 z 5 porcji owoców i warzyw zalecanych do spożycia w ciągu dnia. 

Dietetycy i specjaliści ds. żywienia rekomendują chrupiące plasterki warzyw i owoców Crispy Natural jako naturalną alternatywę dla ciężkich i wysokokalorycznych przekąsek, chipsów i snacków.

Chrupiące plasterki pomidora Crispy Natural są produktem bezglutenowym, dzięki czemu mogą być spożywane także przez osoby z celiakią.

Jedno opakowanie Chrupiących plasterków pomidora Crispy Natural zawiera 64 kalorie. Produkt dostępny jest w sklepach spożywczych na terenie całego kraju.


Cena:2,50 zł / op. 20 g
www.crispynatural.pl 
www.sklep.crispy.pl

Komentarze (5)

Mariusz (2013-10-26 12:22:23)
The best
 Również uwielbiam takie przekąski plus soki z pomidorów -> http://www.dietunio.pl/zdrowe-serce/
Majplezier1987 (2013-03-26 20:39:06)
:)
Ja również podpiszę się pod Waszymi opinaimi że te przekąski są super tylko, że są strasznie malutkie te paczuszki
white_swan (2013-03-26 18:19:59)
:)
Jadłam już różne warianty suszonych owoców i warzyw tej firmy i o ile pomidor nie przypadł mi do gustu (ogólnie za nimi nie przepadam), to marchewka, truskawki i jabłka (obojętnie czy same czy z posypką) są świetne. Polecam, lecz uprzedzam, że jedna paczuszka to za mało
misiax (2013-03-26 18:19:12)
:)
Tak jak Nekropolis bardzo lubię takie przekąski. Gdy natrafię na nie w sklepie na pewno wypróbuję :). 
NekropolisQueen (2013-03-26 14:19:52)
:)
Mniam lubię takie przekąskiszkoda tylko, że takie malutkie paczuszki
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar