2013-03-23

Kolekcje ubrań

Koty w kosmosie

Projektanci CROPP dobrze wiedzą, co w trawie piszczy. W najnowszej specjalnej kolekcji wiosennej postanowili zręcznie połączyć dwa popularne motywy, które z szybkością światła podbijają Internet i modowe wybiegi. Galaktyczne nadruki zdążyły już zawojować serca młodych fashionistek a koty, cóż, koty zawsze były na topie - nawet stworzona przez Google sztuczna inteligencja w pierwszej kolejności zajęła się oglądaniem ich w Internecie.

Z połączenia tych dwóch pozornie zupełnie do siebie niepasujących elementów powstała intergalaktyczna mieszanka wybuchowa, która ma wszelkie zadatki na to, aby stać się wiosennym hitem.

Kosmiczne koty w lekko kiczowatej stylistyce fotonadruków pojawiły się na T-shirtach i tanktopach oraz na wszelkiego rodzaju akcesoriach – apaszkach, portfelach, czapkach z daszkiem i pakownych torbach. Gwiazdy, planety i kosmiczny pył dotarły nawet na sportowe cichobiegi. Ciuchom z charakterystycznym motywem kolekcji towarzyszą też dziewczęce sukienki i geometryczna biżuteria.

Kosmiczne koty rezydują w salonach CROPP w całej Polsce – dopóki nie postanowią rozpocząć podboju kolejnych galaktyk.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar