2013-03-19

Nowinki

Wirtualne przymierzalnie 3D już dostępne w Centrum Janki

Od piątku 15 marca klienci Centrum Janki mogą testować wirtualne przymierzalnie – innowacyjnątechnologięopartą na systemie rozszerzonej rzeczywistości, która po raz pierwszy dostępna jest w Polsce. Specjalnie na tę okazję Agnieszka Maciąg – ambasadorka centrum – przygotowałaniepowtarzalne stylizacje, które ułatwią użytkownikom „magicznych luster” wybór najmodniejszych i najlepiej dopasowanych zestawów ubrań. Już 23 marca Agnieszka Maciąg odwiedzi Centrum Janki, aby opowiedzieć o przygotowanych stylizacjach.


 

 


- Przezcały weekend obserwowaliśmy żywe zainteresowanie„magicznymi lustrami” wśród Klientów Centrum Janki.Zaskoczyło nas, że z wirtualnych przymierzalni bardzo chętnie korzystali mężczyźni. Szczególnie zaciekawiła ich innowacyjna technologia, choć doceniali również praktyczny aspekt korzystania z wirtualnych przymierzalni – mnóstwo zaoszczędzonego czasu w porównaniu z tradycyjnymi przymierzalniami– powiedziałaKatarzyna Najdzik, marketing manager Apsys Polska, firmy zarządzającej m.in. Centrum Janki.

Osoby korzystające z wirtualnych przymierzalni mogą w jednym miejscu zapoznać się i wirtualnie „przymierzyć” blisko 1000 artykułów z wiosennych kolekcji wszystkich sklepów odzieżowych dostępnych w Centrum Janki. Na specjalnych stanowiskach wyposażonych w 52-calowe ekrany oraz zaawansowane technologicznie kamery z czujnikami 3D rozpoznającym głębię przestrzeni sylwetka przymierzającego jest na bieżąco rejestrowana i analizowana. Następnie na obraz z kamery nakładane są zdjęcia wybranych elementów odzieży, które na ekranie dopasowują się do sylwetki i są animowane wraz z poruszaniem się przymierzającego.

Wirtualne przymierzalnie pozwalają na skomponowanie własnych zestawów ubrań oraz wydrukowanie listy zakupów. Osoby używające „magicznych luster” mogą również podzielić się swoją stylizacją ze znajomymi wysyłając zdjęcie na wybrany adres mailowy lub publikując je na portalu facebook.com.

Osoby używające wirtualnych przymierzalni mogąrównież korzystać ze wskazówek stylizacyjnych Agnieszki Maciąg, które dostępne są w systemie jako oddzielna zakładka. Już 23 marca gwiazda światowej mody odwiedzi Centrum Janki i poprowadzi finał loterii, której główną nagrodą jest 10 000 zł na zakupy z modelką. Dodatkowo Agnieszka Maciąg przedstawi najnowsze trendy w modzie.

Wirtualne przymierzalnie będą dostępne w Centrum Janki do 30 marca następnie zaprezentowane będą jeszcze w czterech innych centrachhandlowych zarządzanych przezApsys. Od 11 do 26 maja wirtualnie przymierzać będą klienci CH 3Stawy w Katowicach, od 1 do 15 czerwca – CH NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim. A na jesieni podobne akcje planowane są w CH Platan w Zabrzu (14-29 września) oraz CH Pasaż Łódzki (5-20 października).

 

 

Komentarze (2)

calibra (2013-03-20 01:37:41)
Kinect
Tak właśnie działa Kinect, którego ma  przy swojej konsoli - fajny bajer, nie?
sylvana (2013-03-19 22:37:51)
ale fajnie...
będę w rejonach,to sobie pomierzę   
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar