2013-03-14

SEKS

Zabawa z Fun Factory

Moje Drogie,

Dziś mamy do przedstawienie niezwykła nowinkę, która podgrzeje atmosferę w niejednym domu i dostarczy niezapomnianych wrażeń nie jednej kobiecie – Fun Fuctory Stronic Zwei.

  
Żyjemy w czasach, w których zarówno kobiety, jak i mężczyźni są coraz bardziej otwarci na wszelkie nowinki w sferze seksualnej. Zabawka Fun Fuctory Stronic Zwei to gadżet, który przyprawi o rumieniec każdą kobietę i dostarczy kosmicznych doznań.

Opakowanie
Byłam zaskoczona widząc malutką, elegancką torebkę – Toybag czyli torebka Fun Factory do zabawek (nie jest ona w zestawie, jest sprzedawana oddzielnie, jednak warto ją nabyć dla własnego komfortu), w której znajdziemy wszystko, naszą zabawkę, ładowarkę do niej, żel (warto go nabyć, gdyż ułatwia użycie zabawki, nie podrażnia i nie ma drażliwego zapachu), instrukcję (jedyny mankament – brak języka polskiego, ale tak naprawdę nie jest trudno zorientować się w jaki sposób należy użyć gadżetu). Produkt w sklepie jest w ładnym pudełku – czarnym, eleganckim – z jednej strony bardzo dyskretnym (można pomylić z pudełkiem z bielizną), z drugiej strony pudełka znajduje się naturalnej wielkość obraz produktu.
Wszystko możemy zmieścić w małej torebce. Jeżeli nie chcemy, by nasz mężczyzna wiedział o naszej przyjemności związanej z Fun Fuctory, z pewnością się nie dowie, widząc małą torebeczkę, która skrywa skarb, a on nawet nie będzie podejrzewał jaki.
Ciekawostka - zabawka jest też w kolorze czarnym.

Fun Fuctory Stronic Zwei
Już patrząc na Fun Fuctory Stronic Zwei rozbudzamy naszą wyobraźnię. Niezwykły kształt, solidne wykonanie i tyle możliwości… Na początku myślałam, że jest to kolejna wersja wibratora, jednak bardzo się pomyliłam. Ponieważ wiem jaką przyjemność daje wibrator, mam porównanie i Fun Fuctory Stronic Zwei posiada zdecydowanie więcej zalet. Trzeba zacząć od tego, że ten gadżet dostarcza nam o wiele bardziej intensywnych doznań dzięki ruchom zbliżonym do tych, które wyczuwamy, gdy kochamy się z partnerem. Jest to coś zupełnie innego niż wibrator, który nie działa na zasadzie w tył i przód jak Fun Fuctory Stronic Zwei. Po za tym ogromną zaletą są moduły. Mamy 10 różnych „rytmów”, które nawet otrzymały nazwy tańców (bardzo trafne nazewnictwo). Każda kobieta znajdzie tutaj coś dla siebie, niezależnie od tego czy lubimy delikatną stymulację, czy raczej coś o wiele szybszego, głębszego, gwarantującego bardziej intensywne doznania. Naprawdę jest w czym wybierać. Urządzenie nie jest skomplikowane w użyciu, mimo, że nie mamy instrukcji w języku polskim. Mamy panel sterowania, który bardzo łatwo można przełączać podasz użytkowania. Kolejną wielką zaletą jest to, że z Fun Fuctory Stronic Zwei może również korzystać nasz partner, który nie musi być już zazdrosny o wibrator, gdyż gadżet od Fun Fuctory może również jemu dostarczyć przyjemności, gdyż jest idealny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Podsumowanie
Drogie Panie, niezależnie od tego czy jesteście wyzwolone w sypialni, czy skromne, ciche i trochę zawstydzone, serdecznie polecamy Fun Fuctory Stronic Zwei. Wiele z nas nie może osiągnąć orgazmu podczas normalnego stosunku, dlaczego więc nie sięgnąć po gadżety, który dostarczą nam wiele przyjemności i silnych doznań. Fun Fuctory Stronic Zwei to nie wibrator, to coś znacznie lepszego, doskonały kształt, zupełnie nowy rodzaj stymulacji, którą można „regulować”, to przyjemność zarówno delikatna, jak i intensywna dla tych kobiet, które lubią dogłębne doznania. Zdecydowanie warto się otworzyć na nowe możliwości, technologie i uniesienia w naszych sypialniach. Polecamy.


Źródło: udziewczyn.pl

Komentarze (7)

liliann (2013-10-18 08:06:38)
:)
Ja kupiłam swój w sklepie intymnym.pl z tej samej firmy http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-1730-Pulsator-Stronic-Eins-Fun-Factory-Promocja-.html w bardzo dobrej cenie (568zł) i jestem bardzo zadowolona, gdzyż wibratorek nie tylko wibruje ale również silnie pulsuje.
magdagb (2013-03-26 13:38:51)
:/
636zł niestety  bardzo drogie a szkodaa:( hehe
Lana (2013-03-17 10:50:07)
ja kupuje :-)
widzialam ze cena okolo 600 zl. Tanie to nie jest, no ale tak jak ze wszystkim. Mozemy sobie kupic chinski wibrator za 20zl i mozemy sobie kupic cos porzadnego. Tak samo jak z ciuchami
lafleur (2013-03-16 13:09:39)
:)
mmm ciekawe :) 
Angela16 (2013-03-15 14:35:22)
.
Mi tam zbędny:) choć ciekawy kształt,ale wygląd już mnej intersesujący. No ale to nie wyglądu świadczy o możliwościach;)
sylvana (2013-03-14 22:30:18)
No,właśnie...
poprosimy ładnie o cenę  
NekropolisQueen (2013-03-14 22:26:34)
:)
A jaka jest cena tego kobiecego gadżetu?
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar