2013-03-15

Diety

Wiosenną regenerację czas zacząć!

Po długiej i wyczerpującej zimie z utęsknieniem czekamy na pierwsze wiosenne promyki słońca. Jesteśmy już zmęczeni otaczającą nas szarością, roztapiającym się śniegiem, grubymi kurtkami i zmarzniętymi dłońmi. Budząca się do życia zieleń i zrzucenie grubych warstw ubrań teoretycznie powinno dać nam energię do życia, jednak przesilenie wiosenne to często okres wzmożonego zmęczenia i apatii. Jak temu zaradzić?


Pracę nad dobrym samopoczuciem należy zacząć od podstaw. Wysypiaj się, najlepiej 8 godzin dziennie oraz wietrz sypialnię przed pójściem spać. Niezwykle ważna jest także codzienna dawka ruchu. Skorzystaj z ładniejszej pogody i wybierz spacer zamiast podróży autobusem lub samochodem.

Koniecznie zadbaj o swoją dietę. W okresie mrozów często nasze dania są tłuste, ciężkie i jednakowe. Brak regularnych i lekkich posiłków oraz zbilansowanej diety sprawia, że czujemy się ociężali i ospali. Pamiętaj o  obfitych, bogatych                     w węglowodany śniadaniach, natomiast kolację zjedz co najmniej dwie godziny przed snem. Różnicuj spożywane produkty. Zbilansowana dieta ma za zadanie dostarczać organizmowi potrzebne mu składniki odżywcze i witaminy. Dlatego tak ważne jest wybieranie w ciągu dnia produktów ze wszystkich grup: węglowodanów, owoców, warzyw, mleka i jego przetworów, mięsa, ryb i cukrów. Nie istnieją takie produkty spożywcze, które mogłyby samodzielnie w pełni zaspokoić zapotrzebowanie organizmu na witaminy i składniki mineralne. Aby zregenerować organizm i uzupełnić występujące w nim braki najlepiej jest wspomóc się odpowiednimi suplementami diety.

Wraz z przyjściem wiosny pragniemy poczuć się lekko i świeżo. Co najlepiej zrobić żeby pobudzić procesy detoksacyjne w naszym organizmie? Przygotuj bogaty w witaminę C, oczyszczający napój: do szklanki wody wciśnij cytrynę i rozpuść łyżkę miodu. Wypij najlepiej na czczo. Skuteczne i niezwykle zdrowe są także owoce aronii i grejpfruty, które zawierają wiele substancji czynnych, mikroelementów oraz błonnika. Używaj oczyszczających organizm preparatów witaminowych. Najskuteczniejsze będą te zawierające selen oraz kwas bursztynowy. Pomogą ci one usunąć z organizmu metale ciężkie i zadbać o prawidłowe funkcjonowanie wątroby.

W kompleksowej regeneracji twojego samopoczucia i wyglądu w tym wyjątkowo trudnym okresie pomoże ci suplement diety ALFA-AKTIV, zawierający wszystkie potrzebne witaminy i minerały, które uzupełnią braki w twoim organizmie. 90% korzystnie działających substancji zawartych w owocach aronii, czarnej porzeczki oraz miodzie, z których powstaje preparat – zostaje przyswojonych przez organizm człowieka. Podejmij zdecydowane kroki po zimie i pokaż swoje piękno w promieniach słońca. Wiosenną regenerację czas zacząć!

Cena: 30 x 20ml/180zł (na zestaw składa się 30 buteleczek o pojemności 20ml; łączna cena zestawu – 150 zł)

 


 

Komentarze (2)

lafleur (2013-03-16 13:08:02)
:)
chyba znalazlam cos dla siebie :) 
sylvana (2013-03-15 23:22:40)
Też tak myślę...
wszystko co ma związek z wiosną cieszy nie tylko zdrowie  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar