2013-03-06

Kolekcje ubrań

Polska premiera kolekcji Rihanna for River Island

Oryginalna i szeroko komentowana kolekcja Rihanna for River Island, której polska premiera miała miejsce 4 marca w warszawskiej Arkadii, przyciągnęła modową śmietankę dziennikarzy, stylistów, gwiazd i blogerów modowych.
 


Sklep River Island w centrum handlowym Arkadia był tego wieczoru przesycony ekstrawaganckim i nonszalanckim stylem Rihanny. Wyjątkowe spotkanie z wiosenną kolekcją marki przyciągnęło grono znanych i cenionych polskich dziennikarzy, stylistów, gwiazd i blogerów. Mogli oni nie tylko zapoznać się z projektami artystki, ale również oddać się ekskluzywnym zakupom w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni. Hitem kolekcji okazały się delikatne dzianinowe sukienki z rozcięciem na plecach, maxi spódnice oraz dodatki – botki, plecaki i czapki typu snapback.

Wiosenne projekty Rihanna for River Island w sprzedaży już od 5 marca w wybranych sklepach River Island w Polsce (Arkadia w Warszawie, Galeria Mokotów w Warszawie, Galeria Bałtycka w Gdańsku, Stary Browar w Poznaniu, Plaza w Lublinie i Silesia w Katowicach) oraz w sklepie online.

Galeria zdjęć:

Komentarze (3)

olisia (2013-03-25 16:08:34)
˘
nie zbyt raczej nie ubrałabym takiej bluzki aż mi sie niepodoba 
asia (2013-03-06 19:07:43)
;)
 nic specjalnego...zdecydowanie nie dla mnie takie ubrania...
sylvana (2013-03-06 16:18:51)
Widziałam już...
zgadza sie,jest świetna  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar