2013-02-07

Nowinki

Wyprzedaż szafy Mai Sablewskiej

Już po raz drugi Maja Sablewska postanowiła podzielić się zawartością swojej szafy!Jeśli chcesz zdobyć coś unikatowego, wejdź nawww.LaModa.pl i zajrzyj na profil Mai. Upoluj coś, czego inni będą Ci zazdrościć!

 

 


Rzeczy z pierwszej wyprzedaży rozeszły się w ciągu kilku godzin! Z uwagi na tak duże zainteresowanie Maja zdecydowała się na drugą odsłonę tej akcji.

Maja Sablewskarozpoczęła współpracę z portalem LaModa.pl w grudniu 2012r. W zakładce „Sposoby na modę, czyli stylizacje Mai Sablewskiej” znajdziesz porady odnośnie stylu, trendów, doboru dodatków i tego, jak bawić się modą. W sekcji „Maja Sablewska poleca”główną zachętą są stylizacje z produktami znalezionymi na LaModa.pl. Rzeczy wybrane do stylizacji są dostępne poniżej ze zdjęciami, opisami i cenami. Idealna opcja dla dziewczyn szukających inspiracji.

Dodatkowo dwa razy w tygodniu użytkowniczki LaModa.pl dostają maila odMai z polecanymi przez nią produktami ze strony. Rzeczy podzielone są tematycznie, np. sukienki, bluzy, t-shirty czy torebki.Jesteś ciekawa, co jeszcze ma do zaoferowania? Wejdź na www.LaModa.pl.

 

Komentarze (1)

sylvana (2013-02-08 09:09:20)
Polowanie...
 może być przyjemne,o ile chodzi o rzeczy a nie o zwierzęta 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar