2013-02-08

Moda ślubna

Ślub w stylu gwiazd Hollywood z TK Maxx

Od 24 stycznia do końca lutego warszawski sklep przy ul. Marszałkowskiej zamienił się w luksusowy salon mody ślubnej, by spełnić marzenia wszystkich panien młodych śniących o kreacjach pochodzących z kolekcji najbardziej znanych amerykańskich oraz brytyjskich projektantów. W TK Maxx znajdą onesuknie, buty oraz akcesoria ślubne dla kobiet i dzieci w cenach zawsze do 60% taniej.
  

O tym wyjątkowym dniu każda kobieta marzy od czasów małej dziewczynki. Białe jedwabiste suknie, pełne falban i zdobień, długi welon oraz eleganckie, lśniące buty. Przed oczami natychmiast maluje się obraz prawdziwej księżniczki podążającej w stronę ołtarza rodem z amerykańskich filmów. Marzysz o ekskluzywnej sukni zaprojektowanej przez prawdziwe ikony mody ślubnej? Teraz nie musisz już szykować wyprawy za ocean. Do końca lutego w sklepie TK Maxx w Warszawie, znajdziesz suknie, buty, akcesoria ślubne dla kobiet i dzieci sygnowane najbardziej znanymi amerykańskimi oraz brytyjskimi markami.
   
Ty też możesz przeżyć ten wyjątkowy dzień w sukni od projektantów, którzy przygotowywali kreacje ślubne dla znanych zagranicznych osobistości i gwiazd show businessu. Co więcej teraz dzięki TK Maxx kupisz wymarzoną suknię oraz dodatki nawet do 60% taniej*. Styczniowa dostawa mody ślubnej obejmuje suknie, buty i dodatki dla Panny Młodej oraz gości weselnych płci pięknej. W TK Maxx znajdziesz również ubrania i butyna specjalne okazje dla dzieci:dziewczęce sukieneczki przypominające ślubne kreacje oraz te urocze z florystycznym motywem.

Suknie bezpośrednio od producenta można kupić w przedziale cenowym: 1 500 zł – 6 000 zł.

W TK Maxx znajdziesz:

•    Suknie ślubne i na specjalne okazje w cenach 699,99 zł – 1 499,99 zł
•    Dziewczęce sukieneczki na specjalne okazje w cenach 54,99 – 169,99 zł
•    Buty ślubne w cenach 149,99 zł – 169,99 zł
 

Komentarze (1)

sylvana (2013-02-10 10:19:44)
Powiem ....
siostrze  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar