2013-01-31

ROZRYWKA

Eminem w nowym filmie Vegi

Tagi: film
Na gościnnych występach w pełnym metrażu, pomiędzy błękitem nieba i seledynem egipskiego morza, na planie „Last Minute” w reżyserii Patryka Vegi pojawi się… Eminem.Eminem wystąpił w komedii „Last Minute” w roli epizodycznej, inkasując najwyższą spośród ekipy stawkę za dzień zdjęć. Mimo, że budzi powszechną grozę – ale i należny mu szacunek – praca z nim była przyjemnością. Jak na swoje warunki fizyczne, okazał się łagodny.

Eminem to wytesowany rekin, z którym ekipa „Last Minute” pracowała na planie zdjęciowym. Mimo, że pojawia się tylko w kilku scenach, współpraca z nim wymagała odwagi i ufności w zapewnienia o jego łagodnym usposobieniu. Zdjęcia z jego udziałem były realizowane w specjalnie wybudowanym basenie morskim oddalonym około kilometr od lądu. Treserzy lojalnie uprzedzali, by Eminema nie dotykać a w jego obecności na wszelki wypadek nie wykonywać gwałtownych ruchów. Dlatego praca na planie była w specyficzny sposób ekscytująca.

- Najtrudniej było dostosować pracę kamery do zmiany trajektorii rekina w wodzie. Wyglądało to tak, że na przeciwległych końcach basenu stali treserzy, którzy przy pomocy komend nawoływali rekina i wabili go mięsem, zmieniając kierunek, w którym płynął – podkreśla reżyser obrazu, Patryk Vega. - Najbardziej skomplikowane było ujęcie, w którym rekin miał płynąć prosto na kamerę i skręcić w ostatnim momencie. Kiedy na wprost ciebie z wody wyławia się taka góra mięsa naszpikowana zębami, wrażenie jest porażające – zdradza tajemnice z planu reżyser. 

 
Eminem, Mecwaldowski, Halejcio, Jankowska, Świderski, Szarek zapraszają do kin od 22lutego.

 

Reżyseria:
Patryk Vega

Scenariusz:
Patryk Vega, Paweł Bielecki, Piotr Subbotko

Obsada:
Wojciech Mecwaldowski
Klaudia Halejcio
Aldona Jankowska
Olaf Marchwicki
Otar Saralidze
Anna Szarek
Bartłomiej Świderski

Dystrybucja: Ent One
Premiera: 22lutego 2013

Komentarze (1)

sylvana (2013-02-01 10:42:52)
Super...
już jestem ciekawa obrazu,lubię filmy Patryka Vegi są ... mocne  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar