2013-01-11

ROZRYWKA

Patryk Vega wraca z Last Minute - trailer już dostępny

Pełne słońce, wypoczynek, palmy, piramidy, opaska all inclusive. I do tego wszystko za darmo! Wygrana wycieczka do Egiptu miała być dla Tomka, jego pełnej energii matki, nastoletniej córki i sprytnego syna przygodą życia. Tymczasem na lotnisku gubią ich bagaże, w hotelu dają zły pokój, w kuchni nie dają jedzenia, na domiar złego Tomek w hotelowym lobby przypadkowo spotyka licealną miłość z przyrośniętym do jej boku ideałem  mężczyzny. Gorzej być nie może? Może!
 
 


Organizator wycieczki plajtuje, konsulat uparcie milczy, a zawartość portfela topnieje w błyskawicznym tempie. A święta za pasem…. Kiedy wakacyjny wyjazd zmienia się w komedię pomyłek, tylko jedno może uratować naszą rodzinę: polska fantazja. Skoro pomoc od organizatora nie przychodzi, rodzina Tomka bierze sprawy w swoje ręce. Cel jest prosty: zamiast koczować na lotnisku, trzeba zarobić pieniądze na bilety powrotne do Polski.

 „Last Minute” to pełna humoru sytuacyjnego w brytyjskim stylu komedia adresowana do całej rodziny. Dla filmowych bohaterów nie ma sytuacji bez wyjścia. Brawurowa Jankowska (babcia, Krystyna), w niezmiennie wspaniałej formie Mecwaldowski (ojciec, Tomek), olśniewająca Halejcio (Dominika), zaskakujący Marchiwicki (Bartuś), interesująca Szarek (licealna miłość) i rewelacyjny w przewrotnej roli Świderski zapraszają na wakacje, na których wszystko może się zdarzyć.


Tytuł: Last Minute
Premiera: 22 lutego 2013
Reżyseria: Patryk Vega
Producenci: Emil Stępień Patryk Vega
Produkcja i dystrybucja: Ent One
Scenariusz: Paweł Bielecki, Piotr Subbotko, Patryk Vega
Zdjęcia: Mirosław Kuba Brożek
Montaż: Tomasz Ostrowski PSM
Obsada: Wojciech Mecwaldowski, Klaudia Halejcio, Aldona Jankowska, Olaf Marchwicki, Otar Saralidze, Bartłomiej Świderski, Anna Szarek
 


Występują:

 Wojciech Mecwaldowski
(„Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”, „Jak się pozbyć cellullitu”, „Wojna żeńsko-męska”, „Lejdis”, seriale „Usta usta”, „Tancerze”)

 Klaudia Halejcio („Popiełuszko. Wolność jest w nas” , seriale  „Hotel 52”, „Rezydencja”, „Przepis na życie”, „Złotopolscy”)

 Anna Szarek („Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”, seriale „Komisarz Alex”, „Instynkt”)

 Bartek Świdersk
i („Zakochany Anioł”, „Cud w Krakowie”, seriale „Prawo Agaty”, „Przepis na życie”, „Tylko miłość”, „Magda M.”, „Samo życie”, „M jak miłość”)
 Olaf Marchwicki (seriale „Komisarz Alex”, „Rodzinka.pl”, „Plebania”)

 Aldona Jankowska („Księstwo”, „Huśtawka”, „Cudowne lato”, seriale „Julia”, „Klinika pod Wyrwigroszem”)

Otar Saralidze (seriale „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe”)

Dystrybucja: Ent One

Patryk Vega

Reżyser, scenarzysta i producent. Spod jego ręki wyszły „Pitbull”, „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć” i „Ciacho”. Za wszystkie te tytuły był nominowany do nagrody Złota Kaczka, przyznawanej corocznie przez czytelników magazynu „Film”. Pracuje również przy serialach. W „Pitbullu”, „Twarzą w twarz”, „Kryminalnych”, „Prawdziwych psach” również autor scenariusza.

  

Komentarze (1)

NekropolisQueen (2013-01-12 18:07:29)
:)
Czy to ten film, o którym jest już bardzo głośno, ale za sprawą afery, która pogrążyła prezesa Giełdy Papierów Wartościowych? wszystkie portale plotkarskie opisywały sprawę i zmianę tytułu filmu z "Klątwa Faraona" na "Last Minute"
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar