2013-01-08

Dodatki

Nowa odsłona neonów

Żółty, zielony i różowy w jaskrawych odcieniach biurowych zakreślaczy królują na wybiegach od wielu sezonów i to nie tylko latem. Wiedzą coś o tym celebrytki, które już dawno odkryły ich niesamowite działanie – neony idealnie przykuwają wzrok! Jako, że kolory te zestawione z klasycznymi krojami oraz neutralną czernią potrafią stworzyć doprawdy intrygujący look, nie powinno zabraknąć ich w szafie żadnej fashionistki!
 
 Jakie odcienie będą rządzić w tym sezonie? Przedstawiamy Wam kilka inspiracji na ożywienie zimowych stylizacji świeżym tchnieniem neonów.

Limonkowa zieleń
Zielony w tej barwie działa opalizująco. Mocno współgra z czernią, nadając wiosennej radości każdemu zestawowi. Zieleń również orzeźwia – szczególnie w połączeniu z różem lub  pomarańczem!

 
Dojrzały arbuz

Wszystkie kobiety wiedzą, że arbuz posiada właściwości odmładzające! Pewnie dlatego intensywny róż tak mocno przypadł nam do gustu! Nie zapominajmy jednak, by barwa ta towarzyszyła klasycznym krojom, bo w połączeniu z wyszukaną formą stworzymy bardzo niekorzystny look.


 

Energetyczny żółty
Kolor  ten dodaje energii do działania! Jest na tyle intensywny, że nie powinnyśmy przesadzać z jego ilością w jednej stylizacji. Pasuje natomiast do każdego klasycznego odcienia.

 
   
Przed nami nowy, 2013 rok, który od samego początku zaczyna nas zaskakiwać. Korzystajmy zatem z okazji kiedy możemy puścić nasze wodze fantazji i skończyć z zimową rutyną.
 
 

Komentarze (3)

sylvana (2013-01-26 11:19:43)
Brak słów zachwytu.
Absolutnie wszystkie stylizacje na medal , a zegarki O'clock jako dodatki znacznie przyspieszyły mój puls-marzenie x nieskończoność 
vanilia120 (2013-01-10 13:46:22)
:)
fajne te zestawy, bardzo podobają mi się zegarki ;)
Majplezier1987 (2013-01-08 23:24:00)
:)
Ja stawiam na limonkową zieleń, dla mnie bomba :P
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar