2012-12-18

PATRONATY

Redaktor Naczelna Imperium Kobiet pomaga dzieciom chorym na raka

Ilona Adamska, red. naczelna Imperium Kobiet, magazynu o którym robi się coraz głośniej, zagłębiła się w świat męskich przemyśleń na temat płci pięknej. Zebrany przez dziennikarkę materiał ukaże się wkrótce w postaci książki o wymownym tytule "Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach".
  

Czasy się zmieniają, lecz każde nowe pokolenie kobiet chce znać odpowiedzi na te same pytania: co o kobietach myślą mężczyźni, co w nich cenią, czego nie mogą znieść? Gdy zaś odpowiedzi udzielają znani i lubiani panowie wówczas tym większa jest przyjemność z poznania ich opinii. Ich zgromadzeniem zajęła się Ilona Adamska, dziennikarka, modelka, była koszykarka. Przeprowadziła cykl rozmów z interesującymi mężczyznami ze świata sztuki, biznesu, polityki, sportu, którzy w zabawny, ale i wzruszający sposób opowiedzieli o kobietach swojego życia czy o najpiękniejszych wspomnieniach, a także podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat kobiet w ogóle.

Książka, której premiera zbliża się wielkimi krokami, będzie stanowić jednak nie tylko miłą lekturę i rozrywkę – przyświeca jej także inny cel: Ilona Adamska dochód ze sprzedaży książki wysyła na konto łódzkiej Fundacji „Krwinka” pomagającej dzieciom zmagającym się z nowotworami.

 – Dzięki książce, która łączy interesującą dla wielu kobiet tematykę i zajmujących bohaterów, chcemy zgromadzić fundusze potrzebne na rehabilitację dzieci, przejazdy na trasie klinika - dom oraz na pobyt rodziców w hotelach przyszpitalnych – mówi Ilona Adamska.

Udział w projekcie biorą m.in.
Andrzej Blikle, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Roman Rogowiecki, prof. Jerzy Bralczyk, Andrzej Pągowski, Artur Partyka, Przemysław Saleta, Marcin Kwaśny, Daniel Wieleba, Maciej Jachowski, Emilian Kamiński, Andrzej Krzywy, Andrzej Nejman, Grzegorz Wons, Jacek Borkowski, Krzysztof Pieczyński, Ryszard Rembiszewski, Piotr Tymochowicz, Andrzej Saramonowicz, Sabor Czarnota, Łukasz Zagrobelny, Artur Chamski, Paolo Cozza, Bogdan Gajkowski, Radosław Majdan czy Marek Włodarczyk.

Dobór bohaterów reprezentujących tak różnorodne dziedziny życia z pewnością uczyni książkę interesującą dla wielu osób. – I o to właśnie chodzi! Chcemy by jak dotarła do jak najszerszego grona osób. Chcę by była ciekawą lekturą, inspirującą i dającą wiele przyjemności wszystkim czytelnikom, a z drugiej strony bardzo mi zależy by zgromadzić jak największe fundusze na rzecz potrzebujących pomocy dzieci – deklaruje Ilona Adamska.

  

Patronat honorowy nad książką obejmuje Pani Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska. Głównym sponsorem książki jest Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych. Gala promująca książkę z udziałem gwiazd, celebrytów, biznesmenów, mediów i fotoreporterów przewidziana jest na drugą połowę stycznia.

Patronat medialny
nad książką obejmują m.in. Telewizja 4funTv, Telewizja Sanok, Radio Kolor, magazyn Papermint, Gentleman, Prime Magazyn, Gazeta Warszawska, Modny Kraków, FourFourTwo, portale isanok.pl, celebryci.com.pl, flesik.pl, udziewczyn.pl, repka.pl, iwoman.pl i wiele wiele innych.
 

Książka na polskim rynku wydawniczym pojawi się pod koniec stycznia. Czekamy z niecierpliwością.Autor: WANDA PAWLIK
Źródło: www.ikmag.pl
 

Komentarze (2)

sylvana (2012-12-19 21:03:47)
Super postawa,
nic tylko brać przykład każdemu  
kasiawojtek (2012-12-19 14:33:50)
,
śliczna ta pani
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar