2012-12-16

WSPIERAMY AKCJE

GwiazdyTVN z podopiecznymi fundacji SZANSA DZIECIOM

Kilka dni temu w zabytkowych salach Pałacu Zamoyskich w Warszawie odbyła się wyjątkowa sesja zdjęciowa z udziałem gwiazd stacji TVN i podpieczonych Fundacji Szansa Dzieciom, która zostanie opublikowana w styczniowym wydaniu ekskluzywnego magazynu IMPERIUM KOBIET.
  


W sesji wzięli udział aktorzy znani z serialu Na Wspólnej - Anna Kerth i Wojciech Majchrzak, dziennikarz TVN Turbo Tomasz Puzon  finalistka programu Top Model Anna Bałon oraz podopieczni Fundacji.

- To był naprawdę piękny dzień i wyjątkowa sesja. Szczególnie niepełnosprawne maleństwa udowadniały nam swoim zachowaniem, zapałem do działania i uśmiechem (który nie schodził z ich buziek przez cały dzień), że życie jest piękne! Że każda, nawet najmniejsza rzecz, zdarzenie, sytuacja, moment może być na wagę złota, może cieszyć. Gdy obserwowałam z jaką siłą i determinacją te dzieci przezwyciężały swoje ograniczenia miałam łzy w oczach. Każdy taki sukces to pokaz zwycięstwa determinacji i woli walki... Nasza sesja miała pokazać, że WSZYSTKIE dzieci są równe. I te z domu dziecka (bo takie też były) i te na wózkach inwalidzkich, i te z normalnej - pełnej rodziny. Nie ma podziałów, nie ma barier! Poza tym chcieliśmy zwrócić uwagę na proces usamodzielniania, który przechodzą w swoim życiu wszystkie dzieci- niezależnie od pochodzenia. Dlatego też zaprosiłam wraz z prezesem Fundacji Marcinem Mateckim dzieci z różnych środowisk. - wyjaśnia naszemu portalowi Ilona Adamska, red. naczelna IK.

Magazyn Imperium Kobiet od początku swojego istnienia aktywnie wspiera i angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne i akcje społeczne. Organizuje zbiórki odzieży dla dzieci z domów dziecka, wspiera Fundacje Szansa Dzieciom i łódzką Fundację Krwinka. Niedawno organizował zbiórkę książek dla najuboższych bibliotek na Ukrainie.

Sesję przygotowali: Lidia Łukasik Skuza, Dominika Rzymyszkiewicz, Mariusz Szymojko, Przemysław Paszkowski, Anna Krzyżanowska oraz Endorfina Foksal.

EFEKTY SESJI W STYCZNIOWYM WYDANIU IMPERIUM KOBIET!

Źródło: www.ikmag.pl
 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

sylvana (2012-12-17 09:56:35)
Wszyscy...
jesteście wspaniali 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar