2012-12-15

Kosmetyki

Pachnieć jak BOND!

Tagi: perfumy
Kultowa polska marka BOND wprowadza na nasz rynek dwa nowe zapachy wód toaletowych. Po wersję Classic sięgnąć powinni mężczyźni gustujący w tradycyjnych i zdecydowanych nutach drzewno - aromatycznych. Z kolei BOND Sensitive kusi nowoczesnych mężczyzn świeżą cytrusową nutą.


 


BOND CLASSIC
To klasyczny  i ponadczasowy zapach dla prawdziwego mężczyzny. Łączy w sobie nuty drzewno – aromatyczne, które tworzą zmysłową atmosferę. Bogaty i ciepły zapach jest jednocześnie stonowany, tajemniczy i… trwały.  BOND CLASSIC adresowany jest do mężczyzn, których cechuje zdecydowanie, elegancja i pewność siebie.

BOND SENSITIVE
Druga nowość marki BOND to lekki i świeży zapach dla nowoczesnego mężczyzny. Stworzono go w oparciu o połączenie nut drzewnych z orzeźwiającymi cytrusami, które nadają mieszance świeżego i lekkiego zapachu. Propozycja dedykowana jest mężczyznom, którzy w życiu cenią sobie zarazem elegancję jak i prostotę jaką łączy w sobie BOND SENSITIVE.

Sugerowana cena detaliczna: ok. 20 zł

 


Komentarze (1)

Iryd (2013-06-13 19:46:16)
Woda kolońska
  Po sześciu latach znalazłem gdzieś w szafie mój ulubiony zapach Bonda . Już tylko końcówkę wody kolońskiej .Jakie zdziwienie było jak po nałożeniu na skórę znów zapachniało intensywnym wspaniałym zapachem a nawet zaryzykowałbym że jest jeszcze bardziej intensywny  !!! Wróciły fajne wspomnienia . Zajrzałem na internet i jest.  Kupię jak dawniej w kochanym z dziecięcych lat kiosku Ruchu .Te wyżej wody Bonda ,czekają w kolejce . Dzięki !!!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar