2012-12-14

Bielizna

Bajkowe święta z Atlantic

Choinka, Mikołaj, ciepło i radość… jak co roku na gwiazdkę Atlantic przygotował specjalną ofertę bielizny dla kobiet i mężczyzn, utrzymaną w świątecznym klimacie. Kolory obowiązujące na sezon zimowy 2012/13 to miłe, świąteczne barwy – gorąca czerwień i delikatne ecru.
Motywem przewodnim kobiecej linii CHRISTMAS są bajkowe, magiczne i przede wszystkim białe święta. Cała kolorystyka nawiązuje do skrzenia śniegu. Cechą charakterystyczną jest bogactwo szarości i świetlistego ecru w połączeniu z błyskiem szklanych kamieni i srebrem metalicznej nitki w koronce. Jak zwykle Atlantic przygotował też specjalne świąteczne opakowania. Rozpalające zmysły czerwone figi zamknięte w przeźroczystej bombce czy zestawy mini bikini są idealnym prezentem na święta.

W męskiej linii CHRISTMAS znajdziemy szorty i bokserki w zabawne nadruki ze świątecznymi wzorami. Motywem przewodnim kolekcji jest krata w odcieniach soczystej czerwieni i granatu, przeplatana delikatną bielą. Dodatkowo wybrane modele zapakowane są w specjalną, świąteczną bombkę, dzięki czemu są doskonałym podarunkiem pod choinkę.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar