2012-12-23

WSPIERAMY AKCJE

KEMON ponownie z Jurkiem Owsiakiem

Będą charytatywnie strzyc, czesać, farbować, ale nie zapomną też o dobrej zabawie. We fryzjerskich salonach firmowych KEMON ruszyła zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kulminacją akcji będzie 13 stycznia 2013 roku - dzień Wielkiego Finału.
W grających z Orkiestrą salonach, a jest ich 91 w całej Polsce, pojawiły się już orkiestrowe skarbony, do których klienci wrzucać mogą drobne datki. Salony przybrały także orkiestrowe barwy, a plakaty informują ich gości i przechodniów o udziale w akcji. Na miejscu pojawił się również Nomek, maskotka fryzjerskiej zbiórki – pluszowy chłopiec trzymający w dłoniach orkiestrowe serduszko.  

Fryzjerzy odliczają już dni do Wielkiego Finału. Wówczas to pracować będą charytatywnie, całość otrzymanego wynagrodzenia przeznaczając na rzecz WOŚP. Ale ten dzień nie ograniczy się jedynie do ciężkiej pracy, bo każdy z salonów da z siebie jeszcze więcej:  na klientów czekać będą słodkie poczęstunki, licytacje, konkursy, zabawy, nierzadko koncerty, potańcówki i przeróżne pokazy. Salony odwiedzą znane postacie, przyjaciele i lokalne media.

 W tym roku oprócz tradycyjnie licytowanych Nomków (każdy z certyfikatem potwierdzającym jego autentyczność), salony na aukcję wystawią obrazki z własnoręcznym podpisem Jurka Owsiaka. W poznańskim salonie Maestro koncert da Halina Benedyk, gości zabrzańskiego Studio Impuls czeka pokaz iluzji w wykonaniu Konrada Mościńskiego, salon z Mogilna swoich klientów zaprosi na prawdziwy bal  - ale to ledwie trzy z dziesiątków planowanych na ten dzień atrakcji. Fryzjerów KEMON zobaczyć będzie można także w telewizyjnym studio, kiedy wieczorem zrelacjonują Jurkowi Owsiakowi przebieg i rezultaty akcji.

Udział fryzjerów w Orkiestrze to już tradycja. Spontanicznie powstały pomysł pozwolił zebrać w siedmiu dotychczasowych Finałach ponad milion złotych. Jako wieloletni partner WOŚP, KEMON otrzymał unikalny medal wybity z okazji XX – lecia Fundacji. A na tegoroczny Finał specjalnie dla fryzjerów KEMON Jurek Owsiak nagrał film:

 

 

Komentarze (1)

majplezier1987 (2012-12-23 23:27:11)
:)
Ja jestem wolontariuszką od kilku lat i gorąco zachęcam do wspierrania WOSP
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar