2012-12-08

WSPIERAMY AKCJE

Piosenka Natalii Kukulskiej i podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

„Kiedy Świąt przyjdzie moment” to piosenka Natalii Kukulskiej podarowana dzieciom ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w ramach kampanii „Święta cieszą tylko w rodzinie”.

 
 Ambasadorka Stowarzyszenia zaangażowała się w inicjatywę świątecznej pomocy i przygotowała dla dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych wspaniały prezent. Napisała tekst do własnej kompozycji i zaprosiła podopiecznych do nagrania utworu.

„Kiedy Świąt przyjdzie moment”
to wzruszająca piosenka poprzez którą dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych proszą o wsparcie w zapewnieniu im rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

„Tą piosenką apelujemy do wrażliwych serc Polaków, którzy mają to szczęście, że spędzają święta z rodziną. Mam nadzieję, że po jej wysłuchaniu pomyślą o dzieciach porzuconych i osieroconych. O dzieciach, które też mają pełne prawo do tego, by w święta mieć radosną dziecka twarz – tak jak śpiewamy w piosence”
- mówi Natalia Kukulska.

Dobroczynna inicjatywa Natalii – ambasadorki Stowarzyszenia pomogła odzyskać dzieciom wiarę w swoje możliwości i poczucie własnej wartości. Dzięki jej pomocy dzieci przeżyły wspaniałą przygodę i mogły po raz pierwszy gościć w profesjonalnym studiu muzycznym, gdzie poczuły się jak prawdziwi piosenkarze. Takie doświadczenie z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Publiczne wykonanie piosenki „Kiedy Świąt przyjdzie moment” miało swoją premierę  1 grudnia 2012r. podczas koncertu „Wielka Iluminacja” na Placu Zamkowym w Warszawie. Piosenkarka zaprosiła na koncert swoich małych przyjaciół z SOS Wiosek Dziecięcych by zaprezentowali utwór przed zgromadzoną publicznością.Premiera teledysku do piosenki „Kiedy Świąt przyjdzie moment” odbędzie się w przyszłym tygodniu.


Natalia Kukulska jest Ambasadorką Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce od lutego 2012 roku. Piosenkarka jest niezwykle zaangażowana w działania Stowarzyszenia. Swoją działalność charytatywną na rzecz podopiecznych rozpoczęła od wizyty w SOS Wiosce Dziecięcej w Siedlcach. Następnie przekazała na aukcję stroje, w których wystąpiła w programie "Bitwie na głosy" w TVP 2. W marcu znalazła czas by malować z dziećmi billboard zachęcający do przekazywania 1% podatku i ogłosiła w mediach, ze swój 1% przekaże właśnie Wioskom Dziecięcym. Wsparła je też w kampanii „Powrót do szkoły” kiedy to Stowarzyszenie zbierało pieniądze na wyprawki szkolne i zajęcia wyrównawcze dla potrzebujących dzieci. Teraz jest w finale plebiscytu „Gwiazdy dobroczynności”.

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce to organizacja dobroczynna, która działa na rzecz umacniania rodzin zagrożonych rozpadem oraz opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie, z powodzeniem realizujemy swoją misję w Polsce już od prawie 28 lat. Pod opieką Stowarzyszenia znajduje się obecnie ponad 1250 dzieci.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar