2012-12-07

Zupy

Rozgrzej się

Nic tak szybko nie rozgrzeje naszych zmarzniętych dłoni, jak kubek z pachnącą herbatą Chai. Tę pochodzącą z Indii herbatę, M&S wzbogacił aromatycznymi przyprawami – cynamonem i kardamonem. Zaparz sobie od razu duży kubek, bo mały zniknie w kilka chwil. Posłódź do smaku i jeśli lubisz – dodaj ciepłe mleko.
 Zupa Minestrone w puszcze, gotowa w 5 minut 6,19 PLN

 


Dni stają się coraz krótsze i chłodniejsze, do okien zapuka zaraz zima, czas zatem na rozgrzewające jedzenie.

Indyjska herbata CHAI z korzennymi przyprawami 12,99 PLN
Niezwykły dżem z rozgrzewającym imbirem i whiskey Ginger & Malt Whisky Conserve, świetnie smakuje na tostach, sprawdza się także jako dodatek do owsianki, albo oryginalny składnik tradycyjnego, angielskiego puddingu. Łyżeczka dodana do herbaty postawi każdego na nogi. Mocno imbirowy, słodki, ale nie za słodki, zostawia w ustach przyjemny posmak whisky.

Co skrywa czerwone pudełko? Czekoladki z likierem wiśniowym. Gdy je ugryziesz, rozpływająca się w ustach gorzka czekolada uwolni likier wiśniowy, a ukoronowaniem smaku będzie wisienka –  słodka i lekko cierpka. Trudno się oprzeć! Zwłaszcza tym czekoladkom, które zapakowano w czerwone papierki.

Szybki grzaniec! Red Mulled Wine, hiszpańskie, czerwone owocowe wino z La Manchy z rozgrzewającymi przyprawami, wystarczy podgrzać i gotowe! A gdy mamy więcej czasu i ochotę na delektowanie się grzańcem przygotowanym na bazie swojego, ulubionego wina – M&S proponuje pyszny mix przypraw: tworzą go między innymi cynamon, czerwone suszone owoce, pomarańcze i goździki.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar