2012-12-06

SPORT

Bezpłatne badania i porady ekspertów

Konsultacje z ginekologiem, dietetykiem i kosmetyczką oraz porady stylistów i fryzjerów czekają na panie w najbliższy piątek 7 grudnia w klubie Lady Fitness Club. W programie znajdzie się również bezpłatny kurs makijażu sylwestrowego, zabiegi pielęgnacyjne na dłonie oraz zajęcia Zumby.

  


O godz. 17.30 odbędzie się wykład na temat profilaktyki raka piersi, który poprowadzi dr Zofia Borowiec z Kliniki Zdrowia Kobiety Medfemina. Panie poznają  technikę samobadania piersi oraz nauczą się wczesnego wykrywania niepokojących zmian. W programie znajdzie się również wykład dietetyczki Igi Kazuli, na temat zdrowienia żywienia oraz lekarzy z Kliniki Bella Estetica na temat najskuteczniejszych zabiegów z zakresu medycyny  estetycznej. Stomatolodzy natomiast przedstawią nową metodę wybielania zębów lampą LED Whitening Point, a kosmetyczki z salonu Ann Vinci zbadają stan skóry specjalnym analizerem, który określi program pielęgnacji gabinetowej i domowej.

W piątek będzie także okazja do rozmów ze stylistami fryzur, wymodelowania włosów oraz otrzymania zniżek na zabiegi pielęgnacyjne w klubie. Chętne panie będą mogły wypróbować działanie treningów odchudzających pasem Slim Belly oraz skonsultować się ze specjalistami w dziedzinie zabiegów Endermologie, które skutecznie zwalczają cellulit i rozbijają tkankę tłuszczową. Do dyspozycji pań będzie również wizażystka, która opowie o doborze kolorów do typu urody i zdradzi tajniki robienia sylwestrowego makijażu. 

Na siłowni panie skorzystają z darmowych porad instruktorów, którzy dobiorą odpowiednie ćwiczenia, sprawdzą poziom tkanki tłuszczowej i wykonają wszystkie pomiary.  Organizatorzy zaplanowali też otwarte zajęcia Zumby i Crazy Dance, zabiegi parafinowe na dłonie oraz świeżo wyciskane soki, które serwować będą barmani z kawiarni Frankie’s.

Dzień poświęcony zdrowiu i urodzie odbędzie się w najbliższy piątek w godzinach 17-20 w klubie Lady Fitness Club przy ulicy Solidarności 1/3/5.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar