2012-11-25

Nowinki

7200 par dżinsów dla potrzebujących

Zakończyła się akcja Wymień dżinsy - projekt marek Wrangler i Lee realizowany we współpracy z Towarzystwem Nasz Dom. Każdy, kto między 5 a 28 października przekazał swoje dżinsy na cele dobroczynne zyskiwał 20% zniżki na spodnie Lee i Wrangler z kolekcji jesień/ zima 2012.

Podczas 24 dni trwania akcji, do punktów zbiórki usytuowanych w 128 sklepach Lee i Wrangler w całej Polsce, Klienci przynieśli kilkanaście tysięcy par spodni. 3 osobowy zespół, przez 4 tygodnie dokładnie sprawdzał wszystkie dżinsy zgromadzone w ponad 700 kartonach. 7200 w nich przeszło pozytywnie proces selekcji i po czyszczeniu zostało przekazane potrzebującym. Oficjalne przekazanie dżinsów odbyło się w ubiegłym tygodniu w Łodzi.

      
Elżbieta Prządka (Towarzystwa Nasz Dom) i Ewa Janas-Makowska (Wrangler Country Marketing Manager)

Dżinsy trafiły między innymi do podopiecznych placówek prowadzonych przez Towarzystwo Nasz Dom.

Chcemy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję. Rozmiar Państwa wsparcia przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Zapewniamy, że spodnie trafią do tych, którzy naprawdę ich potrzebują. Zmieniając dżinsy zmienili Państwo również coś jeszcze. Pokazaliście, że zależy Wam na losie tych, którzy z nie swojej winy mają trudniejszy start w życiu. Serdecznie dziękujemy - powiedziała Elżbieta Prządka, koordynator kampanii społecznych Towarzystwa Nasz Dom.

Dziękujemy Wam wszystkim za szczodrość. To wspaniałe, że nasza akcja spotkała się z tak dużym odzewem i razem mogliśmy zrobić coś dobrego – powiedziała Ewa Janas-Makowska, Wrangler Country Marketing Manager.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar