2012-11-17

Perfumy

Stylowa modnisia

Tagi: perfumy
Prawie każda dziewczynka w dzieciństwie marzy o tym by zostać księżniczką. Stylowe stroje, modne torebki, klasyczne lakierki z pewnością znajdziemy w szafie małej modnisi. Na liście „must have” powinny znaleźć się również perfumy, które będą oprawą całej stylizacji.
 
Pojemność: 50 ml; Cena: ok. 15 zł


 
Z tej okazji firma Verona Products Professional przygotowała wody toaletowe dla dzieci w trzech wariantach zapachowych. W serii Teen & Dance znajdziemy perfumy o zapachu kwiatowo owocowym – Summer Dreams, landrynek i polnych kwiatów – Sweet Kisses i cukierkowo owocowym – Green City.  Kosmetyk  zawsze zmieści się do torebki, dostępny jest w dwóch rozmiarach 50 ml i 20 ml. Produkty stanowią doskonały prezent na każdą okazję.


Teen &Dance SUMMER DREAMS
Summer Dreams to zapach niezwykle świeży i delikatny, łączący w sobie nuty kwiatowe i owocowe, stworzony specjalnie na wieczory pełne radości, zabawy i beztroski. Wody toaletowe są testowane pod kontrolą dermatologa. Nie zawierają sztucznych barwników. Pojemność: 50 ml; Cena:ok. 15 zł

 

 
Teen & Dance SWEET KISSES
Sweet Kisses to słodki, lekki zapach, łączący w sobie nuty landrynek i polnych kwiatów, przywodzący na myśl pierwsze flirty, nieśmiałe spojrzenia i niewinne pocałunki. Wody toaletowe są testowane pod kontrolą dermatologa. Nie zawierają sztucznych barwników. Pojemność: 50 ml, Cena: ok. 15 zł
 Teen & Dance GREEN CITY
Green City to zmysłowy i powabny zapach, cukierkowo-owocowy, przywołujący na myśl szalone przygody w mieście. Wody toaletowe są testowane pod kontrolą dermatologa. Nie zawierają sztucznych barwników.
Pojemność: 50 ml; Cena: ok. 15 zł
 
Pojemność: 20 ml, cena: ok.7,50 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar