2012-11-06

FITNESS

ZUMBA FITNESS CORE w planie wydawniczym Techlandu

Techland, oficjalny partner firmy 505 Games w Polsce poinformował, że już 9 listopada pojawi się na półkach sklepowych najnowsza odsłona gier marki Zumba®. Gra Zumba® Fitness Core będzie dostępna na platformę Nintendo Wii oraz Xbox 360 z Kinectem, w cenie 219,90 zł.
 

 
Tajemnicze określenie „Core” w nowym produkcie, to słowo zapożyczone z języka angielskiego, które oznacza tułów. W dokładnym rozumieniu gra jest zabawą, ale także naprawdę przydatnym i skutecznym treningiem mięśni tułowia, które odpowiadają za utrzymywanie poprawnej postawy ciała. To właśnie te mięśnie wprawiają nas w ruch i pomagają utrzymać równowagę i stabilizują ciało, będąc zarazem kluczem do perfekcyjnej sylwetki.

„Bardzo cieszymy się, że możemy wprowadzić kolejny produkt Zumba® na polski rynek. Jak do tej pory sama zumba, jako aktywność fizyczna, a także gry marki Zumba® cieszą się nieustającą, dużą popularnością. Wierzymy, że kolejny produkt tej marki również przypadnie do gustu fanom tego stylu. Zumba® to świetny sposób na dbanie o swoje samopoczucie oraz sylwetkę, który jest powiązany nie tylko z wysiłkiem, ale również szeroko rozumianą zabawą.” - tłumaczy Anna Łada-Grodzicka, PR Manager ds. Wydawnictwa firmy Techland.

Gra obejmuje energetyczne ćwiczenia fitness, które prowadzone są do ponad 30 stylów tanecznych przy 40 gorących kawałkach muzycznych. Zumba® Fitness Core to okazja, aby ćwiczyć w rytm muzyki takich gwiazd jak: Enrique Iglesias, Don Omar, Nayer ft. Pitbull, Sean Paul, czy Bob Marley, Tiesto i wielu innych.

Zumba® Fitness Core, to także skuteczne ćwiczenia z prawdziwymi instruktorami takimi jak: Beto, Tanya Beardsley czy Kass Martin. Ćwiczenia są proste i intuicyjne. Można je samodzielnie dobierać z ponad 45 zróżnicowanych zajęć, które gracz ma do dyspozycji. Gra pozwala także na zabawę w większym gronie dzięki dostępnemu trybowi dla wielu graczy.

Więcej informacji o Zumba® Fitness Core znajduje się tu: www.ZumbaFitnessGame.com.

Zumba® Fitness Core będzie dostępna na rynku już 9 listopada, na platformę Nintendo Wii oraz Xbox 360 z Kinectem, w cenie 219,90 zł.

 
 

Komentarze (1)

la fleur (2013-03-11 17:21:19)
cudo
Kocham zumbę, więc chyba mój wybranek będzie musiał mi to sprawić na urodziny :)  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar