2012-10-12

MOTOKOBIETA

LIQUI MOLY w podróży

Specjalista w dziedzinie olejów i dodatków uruchamia mobilny Katalog doboru oleju.

 

Na podstawie naszych danych dostępowych zauważyliśmy, że coraz więcej osób szuka informacji na nasz temat za pomocą smartfonów. Chcąc usunąć wszelkie utrudnienia udostępniliśmy Katalog doboru oleju LIQUI MOLY również w wersji mobilnej, co poprawia komfort korzystania dla posiadaczy smartfonów.

Katalog doboru oleju LIQUI MOLY był wprawdzie już wcześniej dostępny dla osób mobilnych, jednak obsługa elementów, które na komputerze są przejrzyste i funkcjonalne, na smartfonie jest nieporęczna i uciążliwa.

Mimo tego ostatnio aż 15% z 200.000 osób odwiedzających stronę www.liqui-moly.pl w ciągu miesiąca otworzyło ją za pomocą smartfona, a nie komputera osobistego.

Ten procent zwiększał się coraz bardziej i będzie rósł dalej w przyszłości, dlatego użytkownicy smartfonów powinni mieć taki sam komfort i dostęp do tych samych treści, co użytkownicy komputerów osobistych.

Aby korzystać z mobilnej wersji katalogu doboru oleju, wystarczy zeskanować smartfonem ten obrazek.
 


Po zeskanowaniu następuje automatyczne przekierowanie na mobilną aplikację internetową. Informacje i ich struktura są identyczne z zawartością tradycyjnego katalogu internetowego, tylko jego układ jest zoptymalizowany do widoku na smartfonach.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar