2012-09-17

Perfumy

Inspirujący zapach od Fergie

W ofercie Avon pojawił się kolejny owoc współpracy marki z charyzmatyczną wokalistką Fergie – woda perfumowana Viva by Fergie. To już trzecia woda sygnowana nazwiskiem wokalistki. Pełen świeżości zapach inspiruje do życia w zgodzie z własnymi przekonaniami.
Viva by Fergie to zapach z kategorii kwiatowo-świeżej, sygnowany przez główną wokalistkę zespołu Black Eyed Peas i solową piosenkarkę, której ostania płyta zdobyła status multiplatynowej. Inspiracją do jego stworzenia była chęć życia w zgodzie z własnymi pragnieniami i marzeniami, a także charakter i pewność siebie Artystki. „Viva to świeży i zaskakujący zapach, który podkreśla dwoistość kobiecej natury. Silnej i uwodzicielskiej zarazem, żyjącej według własnych zasad” – mówi Fergie.

Viva by Fergie to oryginalna kompozycja łącząca w sobie orzeźwiające akordy ziołowe oraz subtelność lawendy. Mieszanka doskonale komponuje się ze zmysłowym wetiwerem. Inspirujący zapach zamknięto w eleganckim fioletowo-srebrnym flakonie, który wieńczy stylowa nakrętka o nieregularnym kształcie. Woda sygnowana przez wokalistkę to idealny zapach dla niezależnych i pewnych siebie kobiet, które są otwarte na świat i żyją według własnych zasad.

Kategoria zapchowa: kwiatowo-świeża
Nuta głowy: akordy ziołowe
Nuta serca: lawenda
Nuta głębi: wetiwer
Cena regularna: 90 zł
Pojemność: 50 ml
 

Komentarze (1)

filipinka (2013-05-21 18:31:16)
Viva by Fergie.
inspirujący zapach...
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar