2012-09-11

Wyniki

Test Płyn do kąpieli i pod prysznic Apis Natural Cosmetics

PŁYN DO KĄPIELI I POD PRYSZNIC Z MINERAŁAMI Z MORZA MARTWEGO
Łączy w sobie dwie funkcje zarówno płynu pod prysznic, który doskonale myje i pielęgnuje 
naszą skórę, jak również płynu do kąpieli, który pozwala jeszcze dłużej cieszyć się dobroczynnymi składnikami, podczas kąpieli w pianie i cudownie unoszącym się aromacie iście z salonu SPA.Zapraszamy do przeczytania recenzji i obejrzenia prezentacji.
Sposób użycia
1.    Płyn pod prysznic: nanieść na skórę delikatnie masując, po czym spłukać ciepłą wodą
2.    Płyn do kąpieli: odpowiednią ilość płynu wlać do wanny pod ciepłym strumieniem wody
Składniki
aqua, sodium lauryl sulfate, cocomidopropyl betaine, coco glucoside, sal maris, algae extract, lavender extract, aloe extract, citric acid, parfum, sodium chloride, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, benzyl alcohol, C.I. 42051


Pojemność
1 L

Cena
14.00 zł


Płyn można kupić tutaj


Opinia:
Opakowanie produktu skojarzyło mi się z wakacjami, morzem, relaksem; butelka zaskoczyła swoją pojemnością 1 l produktu o konsystencji średnio gęstej,  który starcza nam na bardzo długi czas, nawet przy stosowaniu przez wszystkich domowników.
Pierwszy raz spotkałam się z produktem, który może być zarówno płynem do kąpieli, jak również zastąpić żel pod prysznic, co czyni go niezwykle uniwersalnym. Cały czas się zastanawiałam jak sobie poradzi w praktyce, czy będzie się wystarczająco pienił i czy skóra po jego użyciu nie będzie wysuszona. Mój test zdał rewelacyjnie!

Wady:
Uważam, że przy takiej pojemności produktu 1 L świetnie sprawdziła by się pompka, dzięki której nie byłoby konieczności trzymania butelki, która pod prysznicem wyślizguje się z ręki.
Ponadto trzymając produkt i jednocześnie otwierając plastikowy zatrzask, naciskamy butelkę
i może nam się wylać więcej płynu niż sobie tego życzymy (doskonale zostało to pokazane na filmiku i było całkowicie przypadkowe-część 3).
Przy zastosowaniu jako płyn do kąpieli (filmik-część 2), wystarczy co prawda niewielka jego ilość, aby uzyskać pianę, jednakże nie jest ona trwała i szybko znika.

Zalety:
Zapach produktu przypomina mi zapach perfum z wyższej półki, niezwykle trwały, cudownie unoszący się w pomieszczeniu, pieści nasze zmysły i naprawdę odpręża. Chce się go używać bez końca. Płyn zarówno pod prysznicem, jak i w wannie przynosi ogromnie dużo przyjemności, można się zrelaksować jak w SPA i niemalże poczuć jak troszczy się o naszą skórę, która po kąpieli jest aksamitnie gładka, nawilżona.
Produkt lekko zabarwia wodę na niebiesko, dzięki czemu czujemy się jak w morskiej wodzie. Opakowanie eleganckie, dobrze oznaczone i opisane.
Produkt nie jest testowany na zwierzętach. Został przebadany dermatologicznie, co jest dla mnie bardzo istotne, gdyż mąż ma uczulenie na niektóre produkty. Ten produkt go nie uczulił i zyskał kolejnego zwolennika.
Zalet produktu jest zdecydowanie najwięcej i mogę go polecić z czystym sumieniem.


 

Komentarze (1)

patrycja (2012-10-17 17:10:25)
kapiel w takim płynie to napewno ogromna przyjemność
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar