2012-08-06

Pielęgnacja ciała

Godło Odkrycie Roku oraz Innowacja Roku

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej uhonorowało SLIM EXTREME 4D Diamentowe Serum Wyszczuplające specjalnym wyróżnieniem w kategorii ODKRYCIE ROKU 2012, a Odżywki Nail Therapy w kategorii  INNOWACJA  ROKU 2011. Wyróżnienia podkreślają nowatorstwo pomysłu, jak i sposób jego wdrożenia.


 


Linia SLIM EXTREME 4D to innowacyjna seria kosmetyków do wyszczuplania oraz modelowania sylwetki m.in. z kwasem hialuronowym, kofeiną i mikrokryształami diamentu. To produkty wyszczuplające łączące skuteczność naturalnych składników i nowoczesnych technologii. Innowacyjna formuła Diamentowego serum wyszczuplającego antycellulit z kwasem hialuronowym SLIM EXTREME 4 D  łączy mikroskopijne cząsteczki diamentu z unikalną kompozycją substancji czynnych, które skutecznie wspomagają odchudzanie i jednocześnie dbają o zachowanie sprężystości skóry. Nowoczesny kompleks Lipocell-Slim™ wyjątkowo efektywnie przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu dochodzi do wyszczuplenia obszarów z nadwagą. Utrata zbędnych kilogramów może wiązać się ze zwiotczeniem zmniejszeniem sprężystości skóry i dlatego produkt zawiera składowe zapobiegające utracie jędrności w odchudzanych obszarach. Kwas hialuronowy zawarty w bioHyaluron Slim Complex™ wywołuje natychmiastowy efekt maksymalnego nawilżenia skóry. Wyciągi z roślinnych komórek macierzystych odżywiają osłabione komórki macierzyste epidermy, dzięki czemu dochodzi do wzmocnienia zdolności naprawczych.
 


Kolekcja Nail Therapy to odżywki, które pozwolą pokonać problem słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Zniszczone i słabe paznokcie są najczęściej efektem niewłaściwej pielęgnacji, kontaktu z detergentami i braku odpowiednich witamin.

Zestaw profesjonalnych odżywek opracowanych wg. szwajcarskiej receptury przynosi efekt już po 2 tygodniach stosowania i sprawia, że paznokcie stają się zdrowe, odporne na pękanie.

- Wszystkie formuły nowych produktów są starannie opracowywane i poddawane różnym testom w naszym Labolatorium. Otrzymane certyfikaty potwierdzają innowacyjne rozwiązania, jakie wdrażamy
- mówi Karina Kozerska,  Dyrektor Marketingu Eveline Cosmetics

Certyfikat Firma Roku 2011 jest wyróżnieniem przyznawanym firmom za ich osiągnięcia i wyznaczanie nowych standardów w wyspecjalizowanym rynku, na którym funkcjonują. Laureaci są wyłaniani z uwzględnieniem takich kryteriów, jak dotychczasowy dorobek, pozycja rynkowa, wkład w rozwój rynku branżowego, oraz uzyskane wyróżnienia. Do kluczowych czynników weryfikujących zgłoszone podmioty należą: rekomendacje partnerów handlowych, wyniki badań marketingowych oraz raporty inspektorów wojewódzkich.

Celem Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej jest wspieranie polskiego rynku gospodarczego, poprzez nadawanie wybranym jednostkom wyróżnień i certyfikatów. CBCK działa od 1998 roku wspierając i promując nagrodzone podmioty, produkty, instytucje.

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej obejmuje procesem certyfikacyjnym mikro przedsiębiorstwa rodzinne jak również duże organizacje biznesowe. Wszystkie te jednostki łączy rzetelność, innowacyjność oraz fachowość
w podejmowanych działaniach.


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar