2012-08-05

Twarz

Delikatny i profesjonalny makijaż ślubny od Max Factor

Look: Spokojny, nowoczesny i ultra kobiecy, w elegancki sposób podkreślający naturalne piękno kobiety. Dzięki niemu panna młoda poczuje się wyjątkowo, w tak ważnym dla niej dniu. Makijaż ten jest idealny zarówno dla panny młodej, jak i pozostałych pań obecnych na weselu. Jednak to panna młoda powinna błyszczeć i przyciągać spojrzenia innych swoim naturalnym pięknem. Makijaż ślubny jest nieodłącznym elementem całego looku ślubnego i powinien podkreślać wszystkie atuty kobiecej twarzy, bez efektu przerysowania.
 

 

* Look stworzony przez Pat McGrath, Globalną Kreator Makijażu marki Max Factor,
do pokazu mody marki Nina Ricci


Twarz: Do stworzenia idealnej cery użyj podkładu Lasting Performance, który nie tylko idealnie kryje, ale również pozwala skórze oddychać i tworzy bazę pod pełen makijaż. Różem delikatnie podkreśl kości policzkowe – dzięki temu dodasz jej dziewczęcości. Na koniec przyprósz twarz pudrem, aby utrwalić makijaż.

 

Oczy: Za pomocą ołówka do brwi Eyebrow Pencil w kolorze Hazel, delikatnie podkreśl brwi, uwydatniając wyrazistość kobiecego spojrzenia. Cały look jest niezwykle subtelny i żaden z elementów makijażu nie powinien zbytnio się wyróżniać. Aby stworzyć delikatny makijaż oczu, skorzystaj z  palety cieni w chłodnych, jasnych barwach. Aplikację rozpocznij, nakładając na całą powiekę cień Earth Spirits w kolorze Pale Pebble, a następnie za pomocą cienia Max Effect Dip-in Eyeshadow w kolorze Silver Lounge pokryj ruchomą część górnej i dolnej powieki. Na koniec narysuj delikatne kreski wzdłuż linii rzęs za pomocą miękkiej kredki do powiek Liquid Effect Pencil w odcieniu Black Fire i delikatnie rozetrzyj ją za pomocą aplikatora na końcu ołówka. Aby dokończyć makijaż oczu, użyj maskary False Lash Effect 24 w odcieniu Black, która nie tylko daje efekt mocno podkreślonych rzęs, ale jest trwała i nie będziesz się martwić, że w trakcie wesela Twój makijaż nie będzie wystarczająco odporny.

 

Usta: Idealnym wykończeniem tego make-up’u są aksamitne, jasnoróżowe usta. Na wargi nanieś pomadkę Colour Elixir Lipstick w odcieniu Angel Pink. Usta pomalowane w ten sposób nie przytłoczą całego makijażu i nadadzą delikatności całej twarzy. Dokończ ten subtelny look, malując paznokcie wytrzymałym lakierem Glossfinity Nail Polish w odcieniu Desert Sand.

 

 

Produkty rekomendowane do makijażu ślubnego:
Podkład Lasting Performance – 59,99 zł
Ołówek do brwi Eyebrow Pencil w odcieniu Hazel – 24,99 zł
Cienie do powiek Max Effect Dip-in w kolorze Silver Lounge – 24,90 zł
Cienie do powiek Earth Spirits w kolorze Pale Pebble – 29,99 zł
Kredka do powiek Liquid Effect Pencil w odcieniu Black Fire – 29,99 zł
Maskara False Lash Effect 24 w odcieniu Black – 49,99 zł
Pomadka Colour Elixir Lipstick w odcieniu Angel Pink – 39,99 zł
Lakier do paznokci Glossfinity Nail Polish w odcieniu Desert Sand – 29,99 zł

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar