2012-07-17

Pielęgnacja ciała

Pachnący Prezent

Pachnący Prezent to nowo otwarty sklep internetowy z kosmetycznymi upominkami oraz produktami do codziennej pielęgnacji. Swoim klientom oferuje nowoczesne produkty pochodzenia naturalnego. Asortyment skierowany jest do odbiorców ceniących jakość  i oryginalne wykonanie.  Można tutaj znaleźć mydła o niespotykanych kształtach, nietypowe zestawy do kąpieli, a także wyroby specjalistyczne i bio.

 


 


Skąd pomysł na otwarcie takiego sklepu?
Pomysł zrodził się z pasji do kwiecistych zapachów i słodkich smaków. Z uwielbienia do wszystkiego, co cieszy oko i pozostałe zmysły. Nie sposób zaprzeczyć, że przy podejmowaniu decyzji kierowały nami pobudki czysto hedonistyczne. Uwielbiamy sprawiać sobie i innym drobne przyjemności, a z udziałem dobrego i oryginalnego kosmetyku można to robić na co dzień.

Jak dobierany jest asortyment dostępny w sklepie?
Asortyment został podzielony na cztery kategorie: skarby natury, cukiernię kosmetyczną, produkty specjalistyczne i bio oraz upominki i zestawy. W pierwszej znajdują się produkty pochodzenia naturalnego z ekstraktami roślin i owoców. Druga zawiera mydła, kule do kąpieli i błyszczyki w kształcie ciastek. Docelowo będą tam również słodkie żele i peelingi. Trzecia kategoria powstała z myślą o osobach, które z uwagi na swoje przekonania lub konieczność używają wyrobów ekologicznych. W ostatniej można znaleźć ciekawe pomysły na prezenty. Oferta sklepu stale się powiększa i jest tworzona z myślą o osobach w różnym wieku. Można tutaj wyszukać drobiazg zarówno dla mamy, jak i chłopaka, czy przyjaciółki. Zróżnicowany jest także przedział cenowy artykułów. Ceny oscylują w granicach od kilku do kilkudziesięciu złotych.

Co Was wyróżnia wśród konkurencji?
Od początku nie mieliśmy zamiaru budować korporacyjnej machiny, w której klient jest tylko numerem zamówienia. Chcieliśmy stworzyć wokół sklepu kameralną atmosferę, aby każdy mógł się z nami kontaktować, dzielić opiniami i przekazywać swoje sugestie. Staramy się, aby na stronie sklepu można było znaleźć artykuły o ciekawej tematyce, które pomogą w doborze najlepszego kosmetyku. Nie dajemy się zaszufladkować, nie jesteśmy ani drogerią, ani zwykłym sklepem z kosmetykami. Chcemy być kopalnią przyjemnych zapachów, tęczowych kolorów i apetycznych kształtów.

Jakie są Wasze plany na przyszłość?
Obecnie jesteśmy w trakcie tworzenia programu lojalnościowego. Zależy nam na tym, aby zarejestrowani w naszym sklepie klienci mieli z tego realne korzyści. W ramach tego programu myślimy o dodatkowych rabatach dla stałych użytkowników, gratisach kosmetycznych i firmowych gadżetach. Ponadto mamy nadzieję, że uda się wprowadzić do oferty jeszcze ciekawsze i bardziej „smakowite” produkty.

 
UWAGA:

Zapraszamy na portal, już niedługo konkurs, w których do wygrania nagrody od sklepu internetowego Pachnący Prezent.

Komentarze (3)

misiax (2012-07-19 19:41:32)
Cudeńka!
 Najbardziej podobają mi się te błyszczyki. Chętnie bym sobie takie sprawiła. :) No i ceny równiez nie są wygórowane, więc warto rozejrzeć się :)
m258 (2012-07-18 09:39:12)
dokładnie!
takie ciacho w łazience, aż żal nim myć ręce!
NekropolisQueen (2012-07-17 22:48:53)
:)
Zakochałam się w tych roladkach jak to musi cudownie pachnieć i wyglądać w łaziencea te inne mydełka równie smakowite
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar