2012-07-13

WSPIERAMY AKCJE

Kup sukienkę od projektanta pomóż potrzebującym dzieciom

W piątek 13 lipca o godzinie 13.00 na platformie Allegro.pl ruszyła niezwykła aukcja 13 kreacji 13 największych polskich projektantów.


24 czerwca br., podczas WarsawFashionStreet w Warszawie odbył się pokaz „Zaradna Mama”, który jest częścią akcji charytatywnej zorganizowanej przez właścicielkę portalu Zaradna-mama.pl i dziennikarkę „Gali” Magdalenę Łyczko. Na wybiegu pojawiły się gwiazdy z dziećmi, w kreacjach najlepszych polskich projektantów: Gosi Baczyńskiej, Natalii Jaroszewskiej, Łukasza Jemioła, Paprocki&Brzozowski, Ewy Minge, Teresy Rosati, Violi Śpiechowicz, Macieja Zienia oraz Zuzanny Wachowiak i Blanki Jordan - twórczyń marki Bizuu, oraz Joanny Przetakiewicz właścicielki marki La Mania.

Na wybiegu pojawiły się: Karina Kunkiewicz z córką Nelą, Magda Steczkowska z córką Zosią, Monika Mrozowska z córką Karoliną, Anna Maruszeczko z córką Sofiją, Małgorzata Pieńkowska z córką Inką, Jolanta Fajkowska z córką Marią Niklińską, Anna Głogowska z córką Julią, Paulina Smaszcz Kurzajewska z synem Frankiem, Katarzyna Glinka oraz Hanna Lis z córką Anną.

Kreacje zostały przekazane na aukcję, które można znaleźć tutaj:

http://zaradnamama.allegro.pl

 Wylicytować będzie można również sukienkę autorstwa Izabeli Łapińskiej, sukienkę Mariusza Przybylskiego oraz garnitur od Tomasza Ossolińskiego, a także naszyjnik marki Lewanowicz.

Całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Sos Wioski Dziecięce, które opiekuje się 1250 opuszczonymi i osieroconymi dziećmi.

Pomóż nam odczarować trzynastkę, licytuj i pomagaj!

Patronat medialny nad wydarzeniem objął dwutygodnik „Gala”.

Pomóż nam odczarować trzynastkę, licytuj i pomagaj!

Komentarze (1)

m258 (2012-07-17 10:50:00)
szczytna akcja
oby więcej takich
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar