2012-07-08

ROZRYWKA

Trzeci dzień festiwalu Opener

Trzy dni Ope\n'era za nami.Warto pamiętać o tym, że podczas festiwal marka  Heineken wspólnie z organizatorami konsekwentniepromuje proekologiczne postawy. W tym samym roku Heineken, wyznaczył swoje plany i zobowiązania na całą dekadę, gdzie w  ramach programu „Brewing a Better Future” deklaruje polepszanie swojego  wpływu na środowisko. Wszystkim dobrze znane są już nasze punkty eko, w  których na terenie festiwalu uczestnicy selekcjonowali papier oraz plastik  do recyklingu, panele słoneczne na polu namiotowym, dzięki którym  festiwalowicze mogli doładować telefony komórkowe, zielone autobusy dowożące  uczestników na teren lotniska na Babich Dołach oraz pomocne ekipy wolontariuszy.

Hasło „Ciesz się Heinekenem – bądź odpowiedzialny” jest obecne na Open’erze  od 2007 roku. Ma ona przypominać o odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu i wskazywać możliwości cieszenia się Open’erem dzięki dobremu samopoczuciu. Działania marki Heineken pomagające w spędzeniu festiwalowego czasu w sposób zgodny z filozofią sponsora tak zrosły się z Open’erem, że obecnie prawie ich nie zauważamy, traktując jako element stały imprezy, co nas niezmiernie cieszy.

Przypomnijmy, że osobom, które przyjeżdżają na teren festiwalu samochodami, że zabronione jest ich prowadzenie po spożyciu alkoholu. Uczestnicy festiwalu mają do dyspozycji specjalnie przygotowane parkingi i autobusy, którymi mogą wrócić do domu. W ramach akcji pod parasolem programu Enjoy Heineken Responsibly równie ważne jest przypominanie sprzedawcom, o qzakazie sprzedaży alkoholu osobom niepełnoletnim.
 Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar