Dzień, w którym dwójka kochających się ludzi składa przysięgę wzajemnej miłości jest wyjątkowy nie tylko dla młodej pary, ale również dla zaproszonych gości. Każdy chce pokazać się od jak najlepszej strony.

 


 

Jedyne zabronione kolory to czerń i biel. Dlaczego biel? Przecież nie chcemy przyćmić panny młodej, a czerń - według wierzeń może przynieść młodym pecha. Jedynie połączenie czerni bieli w stylizacji może uchronić przed srogim okiem innych, najlepiej w opcji retro.  W tym sezonie większość trendów można zaadaptować na weselne przyjęcia i olśnić innych. Styl nude, pełen stonowanych beży, kości słoniowej i ecru podkreśli urodę każdej brunetki. Intensywny kolor idealnie uwydatni urodę i wdzięk delikatnej blondynki. Klasyczne zestawienia kolorów przypadną do gustu wszystkim zwolenniczkom stonowanej elegancji. Wybierając kreację pamiętajmy o tym, że jak zawsze najważniejszy jest komfort i wygoda i oczywiście doskonały humor.

 
Komentarze (2)

iga (2012-07-02 14:36:53)
fajne
A ja uważam że sa ok, to tylko inspiracje a nie zestawy gotowe do skopiowania. Szczególnie fajny ten NUDE, bynajmniej nie nudny
ewa (2012-07-02 08:04:49)
kolorystyczna nuda
Moim zdaniem, te stylizcje są nudne, pozbawione polotu, bez zabawy w zestawinia kolorów.`Granatowy bucik do garnatowej sukienki, na dodatek, deformującej sylwetkę przez umieszczeniu w niefortunnym miejscu szala, któty być możę? do wyglądałby na ramionach... Molton pewnie nie jest zadowolony z  antyreklamy sukienki za 1298 zł.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar