2012-06-21

Nowinki

HUGO BOSS ponownie otwiera swój sklep w Warszawie

Wieczorem 20 czerwca międzynarodowa grupa modowa HUGO BOSS zorganizowała ponowne otwarcie swojego sklepu w samym centrum Warszawy, na ul. Złotej 59. Ponad 200 gości – w tym media, polscy celebryci, partnerzy biznesowi oraz klienci – uczestniczyli w tym wydarzeniu, poznając świat marek HUGO BOSS w nowym, eleganckim otoczeniu.
 
 
W specjalnie zbudowanym wewnątrz sklepu barze, goście mogli skosztować różnych koktajli w kolorach najnowszych kolekcji marek HUGO BOSS. Przepyszne przekąski były serwowane do bitów DJ TRENT’a.

Wnętrze sklepu zajmuje przestrzeń 510m² urządzonych w nowoczesnym, współczesnym stylu, wykorzystującym proste, architektoniczne struktury. Dominujące kolory to beż, ciemny brąz, antracyt, szary i czarny. Estetyka sklepu zawiera się w perfekcyjnie dobranym połączeniu różnych materiałów, takich jak szkło, stal, skóra i drewno. Wysoki połysk i lustrzane wykończenia kontrastujące z matowymi powierzchniami i delikatnymi materiałami tworzą efektywne połączenie twardych i miękkich elementów. Te wybrane detale wnętrza razem z wyrazistym design’em zapewniają idealne tło do prezentacji wszystkich marek HUGO BOSS.

W sklepie znajdują się kolekcje oraz buty i akcesoria BOSS Black, BOSS Orange, HUGO oraz BOSS Green. Razem z ponownie otwartym warszawskim sklepem, obecna liczba bezpośrednio obsługiwanych przez Hugo Boss butików w Polsce wynosi pięć.

 

Komentarze (1)

sylvana (2012-06-23 23:00:27)
Chciałabym...
być na takim otwarciu i to bardzo,ech... 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar