2012-06-20

PLOTKI

DOROTA ZAWADZKA oraz KATARZYNA CICHOPEKo byciu dobrą mamą

Jak wychować twórcze dziecko? Czy można realizować sie zawodowo będąc mamą? Na te i wiele innych pytań dotyczących różnych aspektów macierzyństwa już w najbliższą niedzielę, 24 czerwca, odpowiedzą Dorota Zawadzka i Katarzyna Cichopek - goście festiwalu „Teraz ONE. Kobiety dla kultury, kultura dla kobiet”.
  
Dorota Zawadzka fot. Maciej Goliszewski Epoka      Katarzyna Cichopek fot. Maciej Goliszewski Epoka

W niedzielę, 24 czerwca, o godz. 11.30 organizatorzy festiwalu „Teraz ONE. Kobiety dla kultury, kultura dla kobiet” zapraszają wszystkie panie zainteresowane tematyką macierzyństwa do uczestnictwa w inspirującej dyskusji z udziałem zaproszonych gości - psycholog Doroty Zawadzkiej, aktorki i prezenterki telewizyjnej, Katarzyny Cichopek, Miry Jankowskiej z Mistrzowskiej Akademii Miłości oraz Moniki Rościszewskiej Woźniak - prezes zarządu Instytutu Rozwoju Dzieci im. A. Komeńskiego i łódzkiej Fundacji Fenomen. Podczas panelu „ONE w macierzyństwie” zaproszeni goście opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z wychowaniem dziecka. Łodzianki dowiedzą się także, jak łączyć pracę z byciem mamą, jak dbać o prawidłowy i twórczy rozwój dziecka, a także o samą siebie i mimo wielu obowiązków, pozostać aktywną.

Po zakończeniu panelu odbędzie się cykl warsztatów „One w macierzyństwie”. O godz. 12.30 Dorota Zawadzka zdradzi „Jak wychować twórcze dziecko?”, a Katarzyna Cichopek wraz z mężem Marcinem Hakielem motywować będą panie do aktywnego spędzania czasu po urodzeniu dziecka.

O godz. 14.00 rozpoczną się kolejne warsztaty:
•    „Grupa zabawowa – coś dla dzieci, coś dla rodziców” we współpracy z Fundacją
    Rozwoju Dzieci im. A. Komeńskiego oraz marką Bebiko
•    „Relacje w rodzinie” we współpracy z Mistrzowską Akademią Miłości
•    „Mamo, pracuj, jeśli chcesz” we współpracy z portalem Mamopracuj.pl
•    „My w mieście” we współpracy z Centrum OPUS
•    „One mają prawo” we współpracy z Fundacją „Nie Tylko Matka Polka”

Na panel dyskusyjny zapraszamy w sobotę, 24 czerwca, o godz. 11.30 do Instytutu Europejskiego (ul. Piotrkowska 262), a tuż po jego zakończeniu o 12.30 i 14.00 na cykl warsztatów „ONE w macierzyństwie”. Wstęp wolny.


 

Komentarze (4)

justynek24ee (2012-07-16 22:37:32)
no cóż...
 Kobiety które robią karierę w mediach mają inne priorytety niż my "zwykłe szaraczki" i często kariera staje na pierwszym miejscu a potem rodzina. 
ewa80 (2012-06-21 11:34:38)
też jestem zdania co cyruleczka
Dla mnie te panie również nie są przykładem do naśladowania i wyroczniami w kwestii wychowania dzieci.
cyruleczka (2012-06-21 08:51:42)
jak mam być szczera
dla mnie wspomniane w artykule p/w Panie, to żadne autorytety wychowywania dziecka. Tak wiem, nie wszyscy się zgodzą, ale takie mam zdanie
sylvana (2012-06-20 22:50:34)
Takie mamy to skarb
wiedzą wszystko,lub bardzo dużo o dzieciach 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar