2012-06-17

Moda ślubna

Trendy w modzie ślubnej w 2012

Sezon ślubny w pełni, a poszukiwania sukni i garnituru to punkt kulminacyjny przygotowań do ślubu. Salony pełne są różnorodnych sukien, jednak wybór tej wymarzonej bywa często trudny i czasochłonny.
Jak podkreślają kreatorzy mody ślubnej, suknia ślubna to nie tylko kreacja. Często jest  odzwierciedleniem marzeń pielęgnowanych od dzieciństwa. Wybór tej wymarzonej to decyzja indywidualna i poprzedzona dokładnym rozpoznaniem rynku.

W tym sezonie ślubnym popularne są suknie uszyte z organzy, tafty, satyny, żorżety, koronki. Nie tracą na popularności tradycyjne tiulowe  ze zdobieniami czy teutrzymane w stylu amerykańskim - łączone z trenem. Jednak hitem tegorocznego sezonu są falbany w klasycznym stylu hiszpańskim. Zaleca się, aby suknia druhny - bohaterki drugiego planu uroczystości wyróżniała się na tle kreacji zaproszonych gości. Musi być więc dostatecznie wyszukana i dobrana z fasonem sukni panny młodej.

W sezonie 2012 r. polecane kolory sukien dla druhen to: granat, navy, turkus, żółty, odcienie morskiego. Niedopuszczalne są suknie białe i czarne. Mamy panien młodych wciąż gustują w kolorowych i pastelowych sukniach czy garsonkach, ale fason rekomendowany przez projektantów to sukienki z krótkim bolerkiem w stonowanych kolorach.

Kierując się jednak zdrowym rozsądkiem w planowaniu budżetu na zakup ślubnej odzieży zarówno dla pary młodej jaki i świadków warto oprzeć się następujących zasadach: „Możliwe najlepsza jakośćza możliwie jak najniższą cenę” i „Czas to pieniądz”. Warto więc skorzystać z oferty np.;w Maximus Fashion Center w podwarszawskim Nadarzynie, gdzie w pod jednym dachem znajdziemy ogromny wybór zarówno dla nowożeńców oraz ich najbliższych .

W centrum handlowym mieści się aż 700 butików z odzieżą, w tym salony z sukniami ślubnymi firm znanych i tych mniej rozpoznawalnych. Oprócz butików z sukniami , garniturami, obuwiem znajdują się tam sklepy z bielizną, biżuterią ,nakryciami głowy dla panny młodej i pana młodego.

Co ważne, dzięki zgromadzeniu tak dużej ilości sklepów w jednym miejscu, nowożeńcy mogą zaoszczędzić swój czas i spokojnie przeżyć gorączkowy okres przygotowań do jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu.
 

Komentarze (2)

wodniczka (2012-08-23 23:35:11)
:)
Pamiętam że i mnie nie było łatwo dobrać sukienkę marzeń do ślubu, ale dawno temu nie było tyle sklepów. Sukienka z koronki, ach to jest to:)
sylvana (2012-06-18 08:09:44)
Uwielbiam organzę,a na ślub...
jak i wesele poszłabym z wielką przyjemnością 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar