2007-12-03

PLOTKI

Nagi strach Rihanny

Rihanna zbytnio się boi, aby pozować nago.
Oszałamiająca 19-letnia piosenkarka, która robi przewrotną karierę, a jej piosenki okupowały, bądź nadal okupują pierwsze miejsca list przebojów i są "musem" na każdej imprezie, znana jest ze swoich sprośnych, a nawet lubieżnych teledysków, sama przyznaje, że nie ulegnie pokusie pozowania nago, niezależnie od tego, ile pieniędzy miałaby za to dostać. Magazynowi FHM powiedziała, że: "Moja mama zabiłaby mnie, gdybym wzięła udział w sesji nago."

Pewne źródło podało, że nowy chłopak Rihanny, Josh Hartnett, nie byłby zbytnio zadowolony, gdyby jego dziewczyna z Barbados rozbierała się dla magazynu dla dorosłych. Josh podobno chce się spotykać z na prawdę niewinną dziewczyną, którą można spokojnie zabrać do domu i przedstawić rodzicom. Gdyby Rihanna zgodziła się na wzięcie udziału w sesji nago, to zburzyłoby cały jej wizerunek, który stara się zbudować jako piosenkarka i dziewczyna.

Po tym jak Rihanna przysięgła sobie, że nie będzie pozowała nago, jej wizerunek, jako bardzo seksownej piosenkarki wśród fanów, bardzo ją cieszy. Rihanna przyznała: "Chcę to zrobić po swojemu. Potrafię być uparta. Gdy ktoś mnie chce zmusić do zrobienia czegoś, postępują tak, by wszystko wyszło na odwrót."

I tak trzymać... przecież sesje nago nie zawsze przynoszą sławę, a już na pewno nie jest to taka sława, jakiej każdy by chciał.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar