2012-05-30

Kolekcje ubrań

Tłumy gwiazd na pokazie Roberta Kupisza w Soho Factory

Tytuł najnowszej kolekcji Roberta Kupisza „Wanted” można rozumieć na wiele  sposobów. Jednym z nich jest niewątpliwie to, że jego projekty są jednymi z  najbardziej pożądanych i rozchwytywanych przez wielbicieli mody obojga płci.

 

 


W surowych wnętrzach warszawskiego Soho zaroiło się znakomitych gości. Wśród nich można było spotkać m.in. Edytę Herbuś, Beatę Tadlę, Magdę Schejbal, Izę Kunę, Martę Kuligowską, Monikę Olejnik. Andrzeja Chyrę, Radzimira Dębskiego, Szymona Majewskiego oraz stylistów i dziennikarzy mody. W Soho Factory nie mogło również zabraknąć Cisowianki Perlage, która na stałe wpisała się już w najważniejsze polskie wydarzenia modowe.

Najnowsza kolekcja Roberta Kupisza to długie falbaniaste spódnice, bardzo krótkie spodenki, ciekawie skrojone dżinsy, kamizelki, koszule i przezroczyste suknie, a wszystko to utrzymane w kolorystyce spranego dżinsu. Oczywiście kolekcja i tym razem jest stworzona w tym samym casualowym stylu, co poprzednie: rozciągnięte, niewyprasowane, postarzane materiały tworzą wrażenie perfekcyjnie wypracowanej niedbałości. Projektant, którego kolekcje są zazwyczaj oryginalne i niepokorne, tym razem postawił na kobiecość w całej jej złożoności i kontrastowości.
 
"Chciałem aby najnowsze kreacje były zwiewne i delikatne, a jednocześnie seksowne i mocne, tak jak kobiety" - przekonywał Robert Kupisz.


Pokaz kolekcji projektanta to nie tylko zaprezentowanie oryginalnych ubrań, ale także wspaniałe  widowisko. Wyjątkowo dobrana scenografia oraz muzyka sprawiły, że pokaz Roberta Kupisza był naprawdę nietuzinkowym wydarzeniem.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar