2012-05-07

RECENZJE REDAKCJI

Test suchy szampon Milton LLoyd Original


CO TESTUJEMY ???

Suchy szampon Milton LLoyd Original 

Produkt otrzymaliśmy od firmy:
Wit Dystrybutor Kosmetyków
Łódź, Ustronna 3/9


www.wit.pl


Agnieszka Drążkiewicz , Agnieszka Chabło.  Testowałyśmy Milton LLoyd Original szampon na sucho,  którego dystrybutorem jest firma WIT. 
OPAKOWANIE

A.D.Suchy szampon Milton LLoyd Original znajduje się w ciekawym opakowaniu, które jest nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim łatwe w użyciu i bardzo poręczne.

 A.CH. Opakowanie przypominające te, w których znajdują się dezodoranty, aluminiowe z plastikowym atomizerem, o niewielkiej pojemności  150 ml, dzięki której jest niezwykle poręczne i zmieści się nawet w niewielkiej kobiecej torebce. Szata graficzna przyciąga wzrok „żywymi” kolorami z przewagą różowego, przywołująca na myśl coś młodzieżowego, dziewczęcego, świeżego.  
 
PRODUKT

A.D. Suchy szampon Milton LLoyd Original to szybki i skuteczny sposób na uratowanie fryzury. Czyści i odświeża, jest łatwy w użyciu i ratuje nas w podbramkowych sytuacjach. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które nie tylko chcą, ale przede wszystkim muszą ładnie i świeżo wyglądać w każdej chwili. Dobrze wiemy, że nasze włosy potrafią nam zrobić nie jednego figla. Wstajemy rano, a na głowie zamiast świeżości mamy włosy już przetłuszczone. W takim chwilach Milton LLoyd Original szampon na sucho jest idealnym rozwiązaniem.

 A.CH. Milton Lloyd to nowość prosto z Londynu, gdzie jest wykorzystywany nie tylko do odświeżania przetłuszczonych włosów, ale również do stylizacji włosów. Dzięki temu produktowi łatwiej jest wyczarować na głowie różnego rodzaju upięcia koki, irokezy itp. dawkując jego ilość do pożądanego efektu jaki chcemy uzyskać. Produkt jest też ratunkiem w kryzysowych sytuacjach na naszej głowie, kiedy nasza fryzura zmoknie na deszczu i włosy stracą swoją puszystość, dzięki temu suchemu szamponowi możemy je szybko „podnieść”, odświeżyć i znów wyglądać świetnie.

 
ZASTOSOWANIE

A.D. Produkt jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy spryskać włosy z odległości 15 - 20 cm, następnie wmasować, a potem rozczesać i gotowe. Wcześniej nie znałam tego typu produktu, ale okazało się, że to naprawdę działa.

A.CH. Zastosowanie jak powyżej.
 
EFEKT

A.D. Testowałam Milton LLoyd Original szampon na sucho na włosach zmęczonych i przetłuszczonych. To było moje pierwsze zetknięcie się z tego rodzaju preparatem i bardzo pozytywnie się zaskoczyłam. Nagle szybko przetłuszczające się włosy w najmniej niespodziewanych momentach przestały być problemem, gdyż po zastosowaniu Milton LLoyd Original szamponu na sucho, włosy znowu nabierały dobrego wyglądu. Oczywiście nic nie przebije mycia głowy, ale gdy nie mamy takiej możliwości, suchy szampon jest rozwiązaniem idealnym, dzięki któremu zawsze będziemy wyglądać dobrze. Szampon nie zostawia na włosach nalotu, a po zastosowaniu preparatu włosy nie są matowe i nieprzyjemne w dotyku. Produkt ma ładny zapach. Jednorazowo trzeba użyć go dość sporo, by efekt był widoczny, co powoduje iż nagle znajdujemy się w chmurze oparów, jednak na włosach nie pozostaje żaden osad, a to najważniejsze.
 
 A.CH. Suchy szampon Milton Lloyd stosowałam w przypadku przetłuszczenia włosów przy skórze głowy, gdzie efekt zastosowania produktu był natychmiastowy, uniósł je u nasady i zniwelował nieestetycznie wyglądającą nieświeżość. Formuła ze skrobią ryżową sprawia, że włosy nie są obciążone i wyglądają lekko. Myślę, że zabranie tego szamponu na wyjazd na wakacje, czy też trzymanie go w szufladzie biurka w pracy, to idealny pomysł, który bardzo nam ułatwi zachowanie świeżego wyglądu naszych włosów każdego dnia i w każdej sytuacji.
Świetnie się również sprawdza w stylizacji, gdy chcemy upiąć koka, a nasze włosy są tak jak moje gładkie, sypkie i proste, przy użyciu większej ilości produktu, łatwiej jest wyczarować niebanalne fryzury.
 
TRWAŁOŚĆ

A.D.Po użyciu suchego szamponu, nasze włosy wyglądają świeżo przez cały dzień, dopiero wieczorem widać zmęczenie włosów, jednak efekt jest bardzo trwały.

A.CH. Bez wątpienia zdaniem każdego z nas, umycie włosów wodą i szamponem daje nieporównywalny efekt z niczym innym, aczkolwiek suche szampony nie mają zastępować nam tej czynności, a ułatwiać jedynie życie w sytuacjach, kiedy ta czynność jest niemożliwa do wykonania. Efekt jest natychmiastowy i spokojnie o 1 dzień możemy przedłużyć świeżość wcześniej przetłuszczonych włosów, czy też nadać im puszystości w ciągu dnia.   
 
CENA

A.D., A.CH. Cena tego szamponu jest w granicach od ok. 10zł do 11zł.
    
POLECAM/ODRADZAM/ZASTANAWIAM SIĘ

A.D. Zdecydowanie polecam Milton LLoyd Original szampon na sucho. Jest to idealny produkt dla kobiet aktywnych, które często potrzebują pomocy przed ważnym spotkaniem, w upalne dni lub w czasie podróży z jednego miejsca na drugie. Szampon jest łatwy w użyciu, ma przyjemny zapach i co najważniejsze daje nam możliwość cieszenia się świeżością naszych włosów w każdej chwili, nawet w trudnych warunkach pogodowych, które przyczyniają się do przetłuszczania włosów.

A.CH. Polecam wszystkim, którzy mają włosy skłonne do szybkiego przetłuszczania się i muszą codziennie myć głowę, oraz tym, którzy lubią jak ich włosy wyglądają nienagannie i są cały czas świeże i puszyste. To produkt, który warto mieć, jako taką „apteczkę” na wypadek sytuacji, w której nie zdążymy umyć głowy, wyjedziemy na biwak, czy też długo jesteśmy w trasie, bez możliwości umycia włosów. Suchy szampon Milton Lloyd sprawi, że nasze włosy będą wyglądać rewelacyjnie w każdej sytuacji, w ciągu 5 minut przywrócimy im świeżość.

Źródło: udziewczyn.pl

 

Komentarze (6)

olka (2012-10-11 15:07:04)
zima
to dla mnie okres kiedy suchy szampon mam w akcji, jak ściągam czapę to włosy mam w powietrzu;-) aszampon wtedy pomaga
ewa80 (2012-07-18 13:57:46)
szampon
koniecznie muszę go znaleźć przed urlopem.
Redakcja (2012-05-09 12:29:00)
:)
Skontaktowaliśmy się z dystrybutorem i otrzymaliśmy informację, że niestety nie ma go w sieciach, ale można go znaleźć w drogeriach, prywatnych sklepach kosmetycznych oraz sklepach internetowych.
Redakcja (2012-05-08 22:40:38)
do pscolka
Dziękujemy za komentarzSkontaktujemy się z dystrybutorem tego szamponu i postaramy się uzyskać informację, gdzie można go dostać. Jak się dowiemy, to taka informacja się tutaj pojawi niebawem
marttoolla (2012-05-08 15:11:39)
:)
szampon jest swietny!!
pscolka (2012-05-08 14:02:39)
.
Rewelacyjny test. przeczytałam wszystko bardzo uważnie i stwierdzam, że muszę go mieć. Gdzie mogę go zakupić? Bardzo go potrzebuje.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar