2012-04-25

Dania dla jarosza

Ser Królewski light - lekko i smacznie

Ser Królewski Light OSM Sierpc to ser typu szwajcarsko - holenderskiego o obniżonej zawartości tłuszczu. Dostępny jest w nowym, funkcjonalnym opakowaniu typu otwórz - zamknij. Dzięki temu nie wysycha i długo zachowuje świeżość. Wygodne i praktyczne opakowanie zawiera 7 plasterków.
Tajemnica wspaniałego smaku Sera Królewskiego Light kryje się w procesie wytwarzania i czasie dojrzewania. Idealnie nadaje się do przyrządzania smacznych kanapek, tostów i sałatek. Ma intensywną, żółtą barwę, wyrazisty zapach i doskonałą ostrość oraz orzechowy smak i aromat.

W dzisiejszych czasach szczupła sylwetka to coś do czego dąży wielu ludzi. Niezdrowe jedzenie, mało ruchu i siedzący tryb życia sprawiają, że wiele osób boryka się z nadwagą i zbędnymi kilogramami. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Sierpc by wyjść naprzeciw problemowi wprowadziła właśnie na rynek nowość – znany wszystkim Ser Królewski pojawił się w nowej, odtłuszczonej odsłonie Light.

Wiele osób uważa ser żółty za produkt niezdrowy. Nic bardziej mylnego. Dietetycy zalecają jego spożycie, ponieważ zawiera w sobie wiele cennych wartości mineralnych i witamin, a przede wszystkim pełnowartościowe białka i największą wśród wszystkich produktów nabiałowych ilość wapnia. Cztery plasterki sera żółtego zaspokajają dzienne zapotrzebowanie organizmu na wapń. Ser Królewski Light nie tracąc cennych składników zawiera także mniej kalorii.


Ser Królewski Light - informacje w pigułce:
Zawartość białka – 27 g/100g produktu
Wartość energetyczna -  290 kcal/100g produktu


Ser Królewski Light OSM Sierpc dostępny jest w sklepach spożywczych na terenie całego kraju.

Cena: 3,89 zł / op. 150 g

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar