2012-04-25

Desery

Nowe, smaczne i zdrowe mini wafelki firmy Kupiec

Mini Wafelki firmy Kupiec to nowy produkt dla dzieci i nie tylko. Na rynku dostępne są dwa rodzaje – Mini Wafelki z ziaren pszenicy oraz Mini Wafelki 3 ziarna (jęczmień, pszenica, ryż). Produkty te są doskonałą alternatywą dla niezdrowych, tłustych i kalorycznych przekąsek.

 


Nowe Mini Wafelki firmy Kupiec są nie tylko zdrowe, ale także bardzo smaczne. Stanowią doskonałe źródło cennego błonnika. Nie zawierają soli, cukru ani konserwantów. Są lekkostrawne i nie obciążają żołądka. Stanowią wspaniałą lekką przekąską, będącą zawsze pod ręką w przedszkolu i szkole oraz na spacerze, czy wycieczce.

Mini Wafelki firmy Kupiec świetnie nadają się też jako dodatek do różnego rodzaju serków lub dipów lub jako substytut słonych przekąsek nie tylko na dziecięcym przyjęciu.

Małe i poręczne opakowania sprawiają, że produkt można łatwo spakować do szkolnego plecaka czy torebki. Na opakowaniach znajdują się lubiane przez dzieci postacie z bajek Disneya, m.in.: Pies Pluto, Kaczor Donald, Myszka Mickey i Syrenka Ariel.

Nowe Mini Wafelki firmy Kupiec dostępne są w sklepach spożywczych na terenie całego kraju.

Cena: 2,49 zł / op. 50 g
 

Komentarze (2)

cyruleczka (2012-04-26 09:11:14)
w sam raz
dla mojej córki
moon400 (2012-04-25 14:33:22)
;-)))
Miałam okazje je testować zanim jeszcze pojawiły się na rynku, pyszniutkie są !
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar