2012-04-11

ROZRYWKA

Premiera klipu MiloMailo Mieszkańcy Planety Ziemi

Prezentujemy premierowo klip do utworu „Mieszkańcy Planety Ziemi”. Kawałek promuje debiutancką płytę wrocławskiego rapera MiloMailo zatytułowaną „Kamień Milowy”, a teledysk zrealizowała ekipa OGfilms.

 

 MiloMailo to raper posiadający duże doświadczenie sceniczne, które zdobył grając na wielu koncertach, między innymi podczas kilku edycji One Love Sound Festival. To znana postać we wrocławskim świecie muzycznym, która sama tak mówi o sobie: ja żyję hip-hopem, tą wspaniałą kulturą, która inspiruje mnie na każdym kroku odkąd pamiętam. MiloMailo właśnie wydaje swoją debiutancką płytę, pod jakże znaczącym tytułem „Kamień Milowy”. Jej premiera przewidziana jest na maj tego roku.

Krążek jest zbiorem refleksji autora na temat egzystencji człowieka w wielowymiarowym świecie jakim jest Planeta Ziemia. MiloMailo opowiada przede wszystkim o ludziach i ich dążeniu do uzyskania wewnętrznej równowagi. Na płycie znajdziemy kawałki zarówno energetyczne, jak i bardziej nastrojowe – przykładowy „Vibe” nagrany wspólnie z Marlene Johnson. Skonstruowane w błyskotliwy sposób teksty utworów skłaniają słuchacza do stawiania pytań dotyczących różnych płaszczyzn życia. Płyta powstała we współpracy MiloMailo i Grand Papa Dziada z Bardacha Studio, gdzie została zrealizowana. Za zmiksowanie odpowiada Mesajah, którego można też usłyszeć w dwóch kawałkach – „Nie zapomnę” oraz „Życie na pokaz”. Masteringu dokonali Activator Mario Dziurex & Smoku. Do współpracy MiloMailo zaprosił ponadto tak znakomitych artystów jak: Dj Really, Zgas, Yanaz, paXon, Verte, Jot, WB Motyv, One Men Army czy Asia Kwaśnik.

Teledysk do singla „Mieszkańcy Planety Ziemi” został nakręcony w Skalnym Mieście w Czechach w sierpniu 2011 roku przez ekipę filmową OGfilms. Fabuła klipu symbolizuje ewolucję człowieka na przestrzeni wieków, obrazuje przemiany, które miały miejsce w jego rozwoju. Artysta konfrontuje w nim dwa światy: pierwotny i teraźniejszy, w którym ludzie poprzez zmianę stylu życia i otoczenia, zatracili swoje instynkty. Z upływem czasu, skalne ściany zastąpiły betonowe, a ciszę i bliskość natury wielkomiejski zgiełk. Dlatego, aby przypomnieć sobie jak ważne są nasze wewnętrzne przeżycia i spokój ducha, które dostarcza nam natura, w teledysku przenosimy się w czasie – Człowiek skory z natury, żeby zdążyć coś zmienić. Od początku po dziś, mieszkańcem Planety Ziemi – rapuje MiloMailo.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar