2012-04-10

Nowinki

Zostań własnym stylistą i pomagaj z nami

ZIPP Evolution to seria sześciu unikalnych kurtek damskich i męskich marki FACE jby stworzona nie tylko po to, aby bawić się modą, ale także by pomagać. W tym celu FACE jby i fundacja Rak’n’Roll ruszają ze wspólną inicjatywą! Wystarczy, że wybierzesz swój ulubiony model kurtki ZIPP Evolution, dokonasz zakupu, a część dochodu z jej sprzedaży zostanie przekazana na rzecz fundacji.
 
 
Rak’n’Roll wspiera osoby z chorobami nowotworowymi, w szczególności dotknięte chorobą kobiety i kobiety w ciąży. Fundacja pragnie zarażać pozytywną energią i zachęcać osoby chore do konstruktywnej walki z chorobą, aby poprzez swoje działania przeciwstawiały się temu, co schematyczne, stereotypowe czy smutne. Biorąc udział w akcji ZIPP Evolution nie tylko wspierasz fundację Rak’n’Roll, ale zyskujesz wyjątkową kurtkę, która naprawdę Cię zaskoczy!

Kurtki ZIPP Evolution dostępne są w sześciu wersjach kolorystycznych. Główną ideą kurtki, a także tym, co ją wyróżnia, jest możliwość odpinania poszczególnych elementów! Za pomocą plastikowych zamków błyskawicznych można dowolnie zmieniać elementy tworząc w ten sposób zupełnie nowe, fantazyjce kompozycje.

Marka FACE jby pragnie wspierać wartościowe inicjatywy i tym samym dawać swoim Klientom możliwość wyrażania własnych przekonań oraz pomagania innym.

Właśnie dlatego kurtki ZIPP Evolution wyposażone są w wyjątkowy gadżet- z przodu oraz na rękawie kurtki znajdują się odczepiane przypinki -„PIKTO”.

Każda kurtka posiada pięć różnych PIKTO, wpierających poszczególne inicjatywy:

PIKTO dla tych, którzy w 100% identyfikują się z ideą niesienia pomocy osieroconym dzieciom,

PIKTO mówiące o ratowaniu życia bezdomnych zwierząt,

PIKTO Eco, dla osób popierających ekologiczny styl życia,

PIKTO mówiące o wspieraniu wszystkich ludzi walczących z ciężką chorobą,

PIKTO informujące o wspieraniu fundacji Rak’n’Roll.

Wszystkie z pięciu przypinek PIKTO można dowolnie zmieniać, przepinać i odpinać. Dzięki nim każdy może dać wyraz swoim przekonaniom i inicjatywom, które są dla niego ważne.

Kupując kurtkę ZIPP Evolution zyskujesz możliwość stworzenia własnego, unikalnego stylu, wyrażenia siebie i wsparcia wyjątkowej inicjatywy! Nie czekaj dłużej, zostań własnym stylistą i pomagaj z FACE jby!

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

sylvana (2012-04-11 11:39:45)
Brawo...
Fundacja-szczytny cel  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar