2012-03-28

Wyniki

Wynik testu Whisky FinEst Women 100ml

Tagi: perfumy, Wit
Woda perfumowana Whisky FinEst to kwiatowe akcenty ze spontanicznymi i drzewnymi akordami dla odrobiny zmysłowości, kobieca elegancja zamknięta w subtelnym flakoniku.  Przetestowały ją czytelniczki naszego portalu, zobaczcie jaką opinię im wystawiły.

 


 
 
Whisky FinEst Women 100ml woda perfumowana marki Evaflor (Wit wyłączny dystrybutor Whisky w Polsce) to zapach, w którym na  pierwszy plan wysuwa się delikatna róża i świeża cytryna. W centrum zapachu rozwija się kompozycja jaśminu i irysa, w tle intensywne piżmo. Ogólna ocena tych perfum wypadła na 6, dziewczyny były zadowolone zarówno z jakości, ceny jak i skuteczności. Przyznały też, że zapach spodobał się również ich otoczeniu: koleżankom, chłopakom i rodzinie. Jest kuszący, kobiecy, zmysłowy, pozwala czuć się pewnie w każdej sytuacji.

Perfumy doskonale sprawdzą się na co dzień jako tańsza i co ważne skuteczna alternatywa dla droższych zapachów z najwyższej półki. Używanie tych perfum sprawiło im przyjemność i są gotowe zakupić je ponownie.

Opakowanie jest atrakcyjne, tylko jedna z dziewczyn wyraziła zdanie, że zmieniłaby je na „bardziej fikuśne”. Trwałość perfum pozostaje najważniejszym punktem oceny i zdecydowanie Whisky FinEst zdała test.


Wybrane opinie testerek:

karcelka
Uważam, że perfumy mają bardzo ładny, trwały i przyjemny zapach. Ich cena jest bardzo atrakcyjna i zachęca do kupna. Jedyne, co mogłabym w nich zmienić, to może flakonik na mniejszy i bardziej fikuśny;)
Tak ogólnie to jestem z nich bardzo zadowolona, bo najważniejsza jest jakość i trwałość.


Ela
Uważam, że perfumy FinEst Whisky są niezwykle dobrą alternatywą na co dzień. Niska cena w porównaniu do wielkości opakowania zachęca od razu do kupna, a zapach jest naprawdę kuszący, a przede wszystkim największą zaletą tych perfum jest ich ogromna trwałość. Jedynym minusem jaki dałabym perfumom to zbyt intensywny zapach bezpośrednio po aplikacji. Musi minąć ok. godziny, aby perfumy zamieniły się z duszącego wręcz do delikatnego i subtelnego, takiego jaki najbardziej lubię.

Komentarze (5)

karcelka (2012-03-31 08:37:14)
perfumy
wg mnie nie są tak do konca owocowe,takie bardziej mocniejsze,nie umiem opisac ich zapachu.. :/ w pierwszej chwili skojarzyły mi sie z meskimi whisky :d
Aga (2012-03-29 14:30:47)
karcelka
Jakbyś mogła je tak opisać jednym słowem to są bardziej słodziutkie czy kwiatowe, owocowe?
karcelka (2012-03-29 11:06:42)
wyniki testu
Ja swoich nadal używam od czasu do czasu,tak aby mi sie nie znudziły :) fajniutkie są i na prawdę z czasem się do nich przekonałam :)
NekropolisQueen (2012-03-28 19:52:18)
:)
Dla mnie te nawet z wyglądu buteleczki są całkowicie inne od pozostałych zapachów Whisky. Ta buteleczka jest bardziej taka słodziaśna jak dla nastolatek Podoba mi się ten róż
sylvana (2012-03-28 19:43:19)
:)))
okazały się pomocne,dziękuję  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar